Razer BlackShark V2 vs BlackShark v2X

Şimdi ben kasım'dan beri kullanıyorum. İlk kullandığım zaman müziklerde videolarda aşırı fark oluyordu. THX spatial açtığım anda ses çok boğuklaşıyordu. Sonra gelen birkaç güncellemeden sonra ikisi arasındaki müzik ve normal videolardaki performans farkı çok çok azaldı. Hala fark hissediliyor açtığınızda ama neredeyse yok gibi. Çok az fark var. FPS oyunlarında kesinlikle THX spatial açılmalı. Sesin hangi açıdan geldiği daha net belli oluyor. Yani çalışıyor sıkıntı yok o konuda merak etmeyin. Sadece eskisi gibi ikisi arasında boğuk sesten temiz sese geçtim gibisinden çok keskin farklar yok.

Tamamdır hocam ses girişlerinde eskisi gibi THX spatial Audio göremeyince korkmuştum. Eski görsellere baktığımda THX için Auto ve manuel modu falan vardı onlar sanırım kalktı ben de yok artık sizde de yok değil mi?

Valla müzik falan dinlerken bi açıyorum bi kapatıyorum ama hiçbir fark hissetmiyorum oyunlarda da aynı şekilde umarım çalışıyordur hocam hiçbir değişiklik yok yani.
Sadece uygulamayı güncel kullandığınızdan emin olun. Gerisini kafanıza takmayın kulaklıktan memnunsanız devam.

Tamamdır hocam ses girişlerinde eskisi gibi THX spatial Audio göremeyince korkmuştum. Eski görsellere baktığımda THX için Auto ve manuel modu falan vardı onlar sanırım kalktı ben de yok artık sizde de yok değil mi?
Aynen bu kendi ses kartı olan modelde herhangi bir aktivasyon yapmıyorsunuz. Uygulamadan thx spatial seçtiğiniz anda aktive oluyor kendisi

Sadece uygulamayı güncel kullandığınızdan emin olun. Gerisini kafanıza takmayın kulaklıktan memnunsanız devam.

A

Aynen bu kendi ses kartı olan modelde herhangi bir aktivasyon yapmıyorsunuz. Uygulamadan thx spatial seçtiğiniz anda aktive oluyor kendisi
Benim açtığım bir konu var belki görmüşssünüzdür. Thx spatial çalışmıyor diye. Sağ alt ses tepsisinde thx spatial vardı eskiden oraya basınca çalışıyordu. Sonradan güncelleme geldi oradaki buton gitti. Uygulamadan da açılmıyor falan. Çıldırdım sinir oldum razer'a. Birkaç gün sonra güncelleme ile düzelttiler. Tepsiden açmanıza gerek kalmadan uygulamadan açıyorsunuz artık. Sürekli güncelleniyor uygulama

Aynen bu kendi ses kartı olan modelde herhangi bir aktivasyon yapmıyorsunuz. Uygulamadan THX spatial seçtiğiniz anda aktive oluyor kendisi.

Benim açtığım bir konu var belki görmüşssünüzdür. THX spatial çalışmıyor diye. Sağ alt ses tepsisinde THX spatial vardı eskiden oraya basınca çalışıyordu. Sonradan güncelleme geldi oradaki buton gitti. Uygulamadan da açılmıyor falan. Çıldırdım sinir oldum Razer'a. Birkaç gün sonra güncelleme ile düzelttiler. Tepsiden açmanıza gerek kalmadan uygulamadan açıyorsunuz artık. Sürekli güncelleniyor uygulam.

Aynen bu kendi ses kartı olan modelde herhangi bir aktivasyon yapmıyorsunuz. Uygulamadan THX spatial seçtiğiniz anda aktive oluyor kendisi.

Benim açtığım bir konu var belki görmüşssünüzdür. THX spatial çalışmıyor diye. Sağ alt ses tepsisinde THX spatial vardı eskiden oraya basınca çalışıyordu. Sonradan güncelleme geldi oradaki buton gitti. Uygulamadan da açılmıyor falan. Çıldırdım sinir oldum Razer'a. Birkaç gün sonra güncelleme ile düzelttiler. Tepsiden açmanıza gerek kalmadan uygulamadan açıyorsunuz artık. Sürekli güncelleniyor uygulama.

Biliyorum hocam aktivasyon olmadığını fakat birkaç konuda görsellerde V2 kullanan arkadaşlarda Mixer kısmı vardı. Oradan da THX açıp kapatıyorlardı Auto manuel modu falan vardı bizde yok sanırım onlardan. Modunu falan değiştiriyorlardı. Garipmiş bu kadar kısa sürede bu kadar değişmesi neyse teşekkür ederim hocam içimi rahatlattınız umarım ben de farkı hissedebilirim zamanla.

Biliyorum hocam aktivasyon olmadığını fakat birkaç konuda görsellerde V2 kullanan arkadaşlarda Mixer kısmı vardı. Oradan da THX açıp kapatıyorlardı Auto manuel modu falan vardı bizde yok sanırım onlardan. Modunu falan değiştiriyorlardı. Garipmiş bu kadar kısa sürede bu kadar değişmesi neyse teşekkür ederim hocam içimi rahatlattınız umarım ben de farkı hissedebilirim zamanla.
Önemli değil hocam. Razer maalesef sık güncelleme getiriyor, bazen arayüz değişiyor. Eski konular da işimize yaramaz hale geliyor. Keşke oturmuş bir uygulaması olsa da değişmeseler bir şeyleri. İçinizi iyice rahatlatmak istiyorsanız hem stereo butonunu hem de thx spatial butonunu ayrı ayrı aktif edip audio equlazier kısmındaki ayarlarla saçma sapan oynayın. Ses muhakkak değişecektir. Sonra dersiniz demek ki çalışıyor

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı