Razer BlackShark V2 vs Kraken V3

Bütçe
1000-1500

mermaid

Hectopat
Dostlar selam bu iki kulaklığın fiyatı da 1500TL şu anda kullananlar olarak hangisini önerirsiniz? FPS oyunlarında ses kasma, mikrofon kalitesi olsun, kulaklık pedlerinin terletmesi rahatlığı hepsini göz önüne alarak tercih hangisi olmalıdır?

Dostlar selam bu iki kulaklığın fiyatı da 1500TL şu anda kullananlar olarak hangisini önerirsiniz? FPS oyunlarında ses kasma, mikrofon kalitesi olsun, kulaklık pedlerinin terletmesi rahatlığı hepsini göz önüne alarak tercih hangisi olmalıdır?
Blackshark V2.

Ses kalitesi konfor gibi konularda daha iyi bir kulaklık blackshark bu internet sitesinde karşılaştırması var:

Ses kalitesi konfor gibi konularda daha iyi bir kulaklık BlackShark bu internet sitesinde karşılaştırması var:

Teşekkür ederim BlackShark V2 modelini sipariş ettim.

Hocam kulaklık nasıl beğendiniz mi yoksa pişman mısınız?

Yani şöyle benim anakartım fena değil aslında v2X de alabilirdim ama aradaki fiyat farkı uçurum olmadığından V2 tercih ettim 7.1 olarak başarılı daha iyi ses kasıyorsun gerçekten nokta atışı geldiği yönü tahmin edebiliyorsun onun haricinde son seste cidden çok fazla ses veriyor ben son ses seviyesinde kullanmıyorum. Mikrofonu da çok net ve temiz henüz film izlemedim video zevki nasıldır bilemiyorum ama genel olarak fp olarak 8.5/10 diyebiliriz.

Geri
Yukarı