Razer BlackShark V2 vs Razer Kraken Tournament

EnesPolatdemir

Decapat
650-700 civarı bir param var. İki tane seçeneğim var birincisi bu ikincisi de bu. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Ayrıca eğer birinciyi alırsam dönüştürücü almam gerekiyor. Çünkü laptopa 3.5mm taktığımda mikrofonu çalışmıyor. Bunu söylememin sebebi piyasadaki dönüştürücülerin kalitesiz olması kaliteli olanların da pahalı olup bütçeyi aşması. Teşekkür ederim.

Blackshark V2 700 liraya satılıyordu bir ara ses kartlı modelinden bahsediyorum. Hafta sonuydu sanırım 1-2 günle kaçırmışsınız şu an en düşük 800 liraya satılıyor. Mümkünse ses kartlı modelini almanızı öneririm hem TE hem de V2 modelini kullanmış biri olarak V2 daha iyi bir kulaklıktır.

Blackshark V2 700 liraya satılıyordu bir ara ses kartlı modelinden bahsediyorum. Hafta sonuydu sanırım 1-2 günle kaçırmışsınız şu an en düşük 800 liraya satılıyor. Mümkünse ses kartlı modelini almanızı öneririm hem te hem de V2 modelini kullanmış biri olarak V2 daha iyi bir kulaklıktır.

Sanırım öyle yapacağım bende biraz araştırınca V2'nin alabileceğim en iyi kulaklık olduğuna karar verdim önerileriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı