Elektronik Razer BlackShark V2 X 1628 TL

Soyulma bende şu ana kadar olmadı ancak önceki Razer kulaklıklarımda çokça oluyordu. Bunda pedler kulaklıktan ayrılmaya başladı, hatta şu anda neredeyse pedler kopacak durumda maalesef. Galiba yapıştırıcıyla yapıştırmam lazım.

Bu kulaklık için bir eleştirim var kullandıkça pedleri soyuluyor ve soyulduktan sonra öyle böyle kaşındırmıyor. Çok rahatsız ediyor.

İnternet kafede test etmiştim.
İnternet kafede kullanıldığı için çabuk yıpranmıştır bence ev kullanıcısı için uzun süre gider.

BlackShark V2 X gerçekten güzel bir headset arkadaşlar. Kesinlikle tavsiye edilir. Ama bakın net bir şey söyleyeceğim gamezero ve Arctis Prime karşısında özellikle ses kartlı kullanımda seviye atlayamıyor V2 X! Denemek için arkadaşımdan aldım. V2X öyle bir headset ki normal anakart, giriş seviyesi USB ses kartı ya da konsollarda çok iyi performans vermek için tasarlanmış. Siz kaynağı yani ses çıkışınızı biraz yükselttiğinizde maalesef headset ben limitlerimdeyim diye bağrıyor. Seslerde mid ve base direk distortion yani bozulma oluyor. Sound Blaster X4 kaldırmıyor net söyleyeyim. Yani alıp PC anakartında, ya da orta seviye bir Creative, ASUS ses kartı ile kullanacaksanız ya da konsollarda kullanacaksınız ideal ama biraz üstünü isterseniz maalesef yok.

Satın alırken kesinlikle buna dikkat edin.

Geri
Yukarı