Razer BlackShark V2 X 7.1 açılınca cızırtı sesi oluyor

ATTILA453

Picopat
Dostlar kulaklığı daha bugün aldım ancak özellikle 7.1 açınca cızırtı yapıyor. Buna bir çözüm var mı yoksa iade mi edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etmene gerek yok. Sonuçta sanal 7.1 bu fiyat bandında gerçek 7.1 yok zaten. Gayet iyi kulaklık kendim de kullanıyorum. 7.1 kullanmana gerek te yok zaten. E-sporcular bile 5.1 kullanıyor. Sadece ses tekeri ortadayken sol taraf cızırtı yapıyor bir süre sonra. Ortanın altında veya üstünde sorun yok kulaklığın kronik problemi bu. Dediğim gibi iade edip ne alıcaksın ona bağlı.

İade etmene gerek yok. Sonuçta sanal 7.1 bu fiyat bandında gerçek 7.1 yok zaten. Gayet iyi kulaklık kendim de kullanıyorum. 7.1 kullanmana gerek te yok zaten. E-sporcular bile 5.1 kullanıyor. Sadece ses tekeri ortadayken sol taraf cızırtı yapıyor bir süre sonra. Ortanın altında veya üstünde sorun yok kulaklığın kronik problemi bu. Dediğim gibi iade edip ne alacaksın ona bağlı.

Hocam tamamda elimde 500 TL'lik Rampage kulaklık var tamam ses kasma anlamında daha kötü ancak en azından şarkıyı dinleyebiliyorum bu arada 7.1 kapalıyken de cızırtı yaptığını fark ettim sadece daha az oluyor.

Hocam tamamda elimde 500 TL'lik Rampage kulaklık var tamam ses kasma anlamında daha kötü ancak en azından şarkıyı dinleyebiliyorum bu arada 7.1 kapalıyken de cızırtı yaptığını fark ettim sadece daha az oluyor.
Jak girişli versiyonu kullanıyorsanız ses kartınızdan kaynaklı olabilir bende herhangi bir sorun yok.

Geri
Yukarı