Razer Blackshark V2 X 7.1 Windows 11 de çalışır mı?

mekstresx

Femtopat
Daha fazla  
Razer Blackshark V2 X alacağım ama bazı siteler 7.1 uygulamasının sadece Windows 10 64 bitte çalıştığını söylüyor, bazı siteler ise Windows 11 de çalışabildiğini söylüyor. Doğrusu nedir?

@Gabe Newell hocam pıt pıt sorunu var mı sizde? Boştayken değil de yayın izlerken falan hoparlörden ufak pıt pıt sesi geliyor. Garantiye göndermeli miyim? Windows ile alakalı olabilir mi sizce?

@Gabe Newell hocam pıt pıt sorunu var mı sizde? Boştayken değil de yayın izlerken falan hoparlörden ufak pıt pıt sesi geliyor. Garantiye göndermeli miyim? Windows ile alakalı olabilir mi sizce?
Hayır, o sorunla karşılaşmadım. Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz? Bir süredir kullandığım bir kulaklık, yeni güncelleştirmeleri daima yaparım ancak bu güncellemeler sorunu tetiklemedi. Sorunun kaynağını bilmediğimden ötürü pek bir yorumda bulunamıyorum.

Hayır, o sorunla karşılaşmadım. Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz? Bir süredir kullandığım bir kulaklık, yeni güncelleştirmeleri daima yaparım ancak bu güncellemeler sorunu tetiklemedi. Sorunun kaynağını bilmediğimden ötürü pek bir yorumda bulunamıyorum.
Windows 11 kullanıyorum, Siz?

Ben de Windows 11, 22H2 kullanıyorum. Sanırım Windows sürümüyle alakalı değil.

Yayıncı ile alakalı oldunuda sanmıyorum aslında hocam. Eski kulaklığımda hiç bu sorunu yaşamadım.

@Gabe Newell hangi ses uygulamasını kullanıyorsunuz acaba?
Evet, dünyanın en ama en ama en ama en saçma yöntemi ile çözmüş bulunmaktayım. :)
Alta bırakmış olduğum görselde THX spatial varsayılan olarak işaretlenmiş. Bunu Laptop'umun kendi hoparlörleri yani Realtek Audio yaparak çözdüm. Ne saçma işler arkadaş.

1688736925112.png

Son düzenleme:
@Gabe Newell kullanıyorsun diye sana sormak istiyorum eminiz değil mi 7.1'in olup çalıştığından (Windows 11)
Eminim. Windows 11'in son sürümündeyim ve sanal 7.1 uygulamasını rahatlıkla kullanabiliyorum.
Bu arada ürünü alacaksanız bilgilendireyim. Bazı kutularda 7.1 kodu doğrudan kutu içeriğinden çıkmıyor eğer sizde de çıkmazsa ürünü Razer'ın sitesine kaydedin ardından kod e-postanıza gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı