Razer Blackshark V2 X 7.1 Windows 11 de çalışır mı?

Eminim. Windows 11'in son sürümündeyim ve sanal 7.1 uygulamasını rahatlıkla kullanabiliyorum.
Bu arada ürünü alacaksanız bilgilendireyim. Bazı kutularda 7.1 kodu doğrudan kutu içeriğinden çıkmıyor eğer sizde de çıkmazsa ürünü Razer'ın sitesine kaydedin ardından kod e-postanıza gelecektir.

Teşekkürler peki alınır mı?

Teşekkürler peki alınır mı?
İyi randıman almak istiyorsanız iyi bir ses kartınızın olması gerekiyor. Ben ses kalitesinden oldukça memnunum. Mikrofonu yayın ve video işleriyle uğraşıyorsanız üzer ancak iletişim kurmak için gayet yeterli. Benim aldığım vakit uyguna denk gelmişti. Şu an internette 1500₺ civarlarında geziniyor. Bence fiyatı için gayet iyi bir ürün.

İyi randıman almak istiyorsanız iyi bir ses kartınızın olması gerekiyor. Ben ses kalitesinden oldukça memnunum. Mikrofonu yayın ve video işleriyle uğraşıyorsanız üzer ancak iletişim kurmak için gayet yeterli. Benim aldığım vakit uyguna denk gelmşti şu an internette 1500₺ civarlarında geziniyor. Bence fiyatı için gayet iyi bir ürün.

Bağışlayın daha yeni bilgisayar aldım randıman nedir acaba?

Bağışlayın daha yeni bilgisayar aldım randıman nedir acaba?
Kulaklıktan aldığınız verimden bahsediyorum. Anakartınızın ses kartı iyiyse kulaklıktan çok daha iyi bir verim alırsınız. Anakartınızın ses kartını öğrenmek için web sitesine bakabilirsiniz. Maalesef ses kartları bilgim dahilinde değil o yüzden hangisi iyi hangisi yetersiz diye yorum yapamam.

Kulaklıktan aldığınız verimden bahsediyorum. Anakartınızın ses kartı iyiyse kulaklıktan çok daha iyi bir verim alırsınız. Anakartınızın ses kartını öğrenmek için web sitesine bakabilirsiniz. Maalesef ses kartları bilgim dahilinde değil o yüzden hangisi iyi hangisi yetersiz diye yorum yapamam.

Verdiğiniz bilgi bile yeter. Sağ olun bana değerli vaktinizi ayırdığınız için.

Hocam bende 7.1 uygulamasını çalıştırdığımda ses yerinden 7.1 seçtiğimde ses gelmiyor.

Hocam bende 7.1 uygulamasını çalıştırdığımda ses yerinden 7.1 seçtiğimde ses gelmiyor.
Hem Windows'da hem de uygulamada doğru ses aygitini seçtiğinizden emin misiniz? "Hoparlör (7.1 Surround Sound)"u seçin. Uygulamada yanlış ses aygitindayken yanda ünlem de belirir.
Eğer doğru ses aygitini seçtiyseniz ve yalnızca 7.1 özelliğini açtığınızda ses gelmiyorsa o zaman bilgim yok. 😕

Son düzenleme:
Hem Windows'ta hem de uygulamada doğru ses aygitini seçtiğinizden emin misiniz? "hoparlör (7.1 Surround sound)"u seçin. Uygulamada yanlış ses aygitindayken yanda ünlem de belirir.
Eğer doğru ses aygitini seçtiyseniz ve yalnızca 7.1 özelliğini açtığınızda ses gelmiyorsa o zaman bilgim yok. 😕

Uygulamadaki ses aygıtı ne olmalı onun dışında eminim.

Geri
Yukarı