Razer Blackshark V2 X aldıktan sonra ne yapılmalı?

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Kulaklık bu gün elime ulaştı, uygulamayı indirdim PC ve telefona, yapmam gereken başka bir şey var mı? Bazılarının kurulum falan dediğini gördüm ama bilmiyorum.

Kulaklık ile birlikte sana 7.1 Surround ses kodu gelecek. Synapse otomatik olarak algılayıp kodu girmeni isteyecektir senden. O kodu girmen gerekiyor sanal 7.1 özelliğini açmak için. Onun dışında kendi zevkine göre ekolayzır ayarlarını yapabilirsin. Özellikle yapman gereken bir şey yok.

Kulaklık ile birlikte sana 7.1 Surround ses kodu gelecek. Synapse otomatik olarak algılayıp kodu girmeni isteyecektir senden. O kodu girmen gerekiyor sanal 7.1 özelliğini açmak için. Onun dışında kendi zevkine göre ekolayzır ayarlarını yapabilirsin. Özellikle yapman gereken bir şey yok.
Bir kart geldi üstünde kazımak için bir şey car galiba o değil mi?

Vallahi bende bugün aldım ama uygulamayı indirince sistem kafayı yedi sistemdeki ses falan gitti sildim 7.1 kullanamıyorum yani.

@

ERTUGRUL_CAKIR​

Agalar ben bu urunu satın aldım ama aktivasyok kodu kazırken yırtıldı okunmuyir rica etsem birisi benimle kendi kodunu paylaşabilir mi araştırdım bi sikiñtı olmuyormuş
Evet onu kazıyıp Razer Synapse'de karşınıza çıkan yere girmelisiniz.
.
Vallahi bende bugün aldım ama uygulamayı indirince sistem kafayı yedi sistemdeki ses falan gitti sildim 7.1 kullanamıyorum yani.

Aga bana atabilir misin aktivasyon kodunu benimki yırtıldıda
@AriceN
Aga benim aktivasyon kodu t
Yırtıldı rica etsem aktivasyon kodunu benimle paylaşabilecek var mı
@AriceN
@Just a Minute

Son düzenleme:
@

ERTUGRUL_CAKIR​

Agalar ben bu urunu satın aldım ama aktivasyok kodu kazırken yırtıldı okunmuyir rica etsem birisi benimle kendi kodunu paylaşabilir mi araştırdım bi sikiñtı olmuyormuş

.

Aga bana atabilir misin aktivasyon kodunu benimki yırtıldıda
@AriceN
Aga benim aktivasyon kodu t
Yırtıldı rica etsem aktivasyon kodunu benimle paylaşabilecek var mı
@AriceN
@Just a Minute
Itopya destekten tekrar kod istemeniz lazım. Onlar reddederse Razer desteğe mail atmalısınız.

Geri
Yukarı