RAZER BlackShark V2 X vs Universal Razer Blackshark V2 X

Daha alamadım nasip olmadı ama usttekini alacağım elimde JBL var onu takıyorum şimdilik güzel ses veriyor sorun yaşamadım şu ana kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim kafam titriyor gibi hissediyorum.

Hocam mikrofonu falan iyi incelemeleri izledimde verdiği ses duzeyi nasıl ses kasalarda ve müziklerde.

Mikrofonu gerçekten kaliteli, ses düzeyi yeterli kulaklığın üzerindeki ses seviyesi 50 bilgisayar ses seviyesi 70-80 olması çoğu oyunda yetiyor. Ses kasmak için güzel özellikle THX açınca daha güzel oluyor. Sadece müzik dinlemek için alınmaz ancak arada müzik dinliyeyim dersen müzik performansı yeterli.

Mikrofonu gerçekten kaliteli ses düzeyi yeterli kulaklığın üzerindeki ses seviyesi 50 bilgisayar ses seviyesi 70-80 olması çoğu oyunda yetiyor. Ses kamsak için güzel özellikle THX açınca daha güzel oluyor. Sadece müzik dinlemek için alınmaz ancak arada müzik dinliyim dersen müzik performansı yeterli.

Titreme olayı nedir hocam amacım zaten oyunlar için almak arada müzik falan dinlerim anca - yönleri nelerdir?

Mikrofonu gerçekten kaliteli, ses düzeyi yeterli kulaklığın üzerindeki ses seviyesi 50 bilgisayar ses seviyesi 70-80 olması çoğu oyunda yetiyor. Ses kasmak için güzel özellikle THX açınca daha güzel oluyor. Sadece müzik dinlemek için alınmaz ancak arada müzik dinliyeyim dersen müzik performansı yeterli.
Ben 30u geçmiyorum, oyunlarda da 20yi geçmiyorum.

Geri
Yukarı