Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Yalnız ses kartı değil deri değil, çıkarılabilir mikrofon falan. Ama dediğim gibi X modelinde USB ile satılıyor da TR de yok sanırım. Normal V2 farklı.

İtopya'da satiliyor ama 1100 liraydı saglam zam gelmis. Duz x versiyonunu almak daha mantikli onunda internet stogu bitmis.

@ercanerJR ses kartı muhabbeti ile uğraşmamak adına aldım normal V2. Hem daha kaliteli, yalnız USB ses kartından değil. Bari V2 alıyorum Pro modelin çantasına gözüm kaldı özel sürüm aldım sanki Pro modeli kulaklık almış gibi mutluyum. Dışarıda da Razer Hammerhead TWS Gen 2 kullanıyorum. Resmen Razer dizmeye başladım, bir fare ASUS'un🙂

@ercanerJR ses kartı muhabbeti ile uğraşmak adına aldım normal v2. dışarıda da Razer Hammerhead TWS gen 2 kullanıyorum. Resmen Razer dizmeye başladım, bir fare ASUS'un🙂

Bütçede sorun yoksa ses kartli V2 almak daha dogru tercih olur tabii. Güle gule kullanin.
Ben mesajimda X versiyonunun USB girisli modeline 1900 TL vermektense, duz jack girisli olani 1070 TL'ye almak daha mantikli olacagini belirtmek istemistim. Aralarinda giris harici fark yok.

Bütçede sorun yoksa ses kartli V2 almak daha dogru tercih olur tabii. Güle gule kullanin.
Ben mesajimda X versiyonunun USB girisli modeline 1900 TL vermektense, duz jack girisli olani 1070 TL'ye almak daha mantikli olacagini belirtmek istemistim. Aralarinda giris harici fark yok.
Hocam USB ses kartı yoksa ve kendi ses kartı da iyi değilse 400-500TL'lik kulaklıktan farkı yok. Parayı da boş yere çöpe atmasın.

Hocam USB ses kartı yoksa ve kendi ses kartı da iyi değilse 400-500TL'lik kulaklıktan farkı yok. Parayı da boş yere çöpe atmasın.
Laptop kullanıyorum zaten. Monster Abra A5 V15.8 olanı. Ayrıca şu an kullandığım Corsair model kulaklık da bu şekilde, jak girişli. Yanları patates olmasa kullanmaya devam edecektim fakat bantlamak zorunda kaldım. 🥲

Geri
Yukarı