Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Çok büyük masraf çıkarmaz derken 50 liralık dandik ses kartlarından bahsetmiyorum tabii ki :) zaten yakın bütçede kulaklık yok denilebilir.

200 kusur TL verip gidip Ugreen ses karti aldim gene ses kastirmiyor, is gormedi. 900 kulakliga verelim bir de ses kartina para verelim iyi olmaz.

USB'li alınınca bir farkı var mı?

V2 modeli mi? Evet, fiyat farki olmasina ragmen daha iyi olur. V2X USB diyorsan o da yine bundan iyi.

O fiyat icin en iyilerinden. Alinir, ama kim almali? Anakartinin ses yongasi iyi olanlar almali. Yoksa kotu bir deneyim olabilir ses kalitesi, ses yuksekligi, ses kasma acisindan. Anakartinizin ses yongasini arastirip eger iyiyse alin.

ALC 887 var benim anakartta pek de iyi sayılmaz ama ses güzel yine de.

Hocam ben yeni konu açamadım Realtek ALC 887 ile çok mu kötü olur? Önceki kulaklığım Rampage X Ranger idi.

Arkadas kullaniyormus, ona sorabilirsin ben ALC 887 kullanmiyorum. Rampage Ranger kadar yuksek ses alamayabilirsin. Bana da denmisti anakartimi yazdigim zaman ses yongasinin ortalama oldugu falan ama ben begenmedim maalesef.

Belki de benim kulaklık arizalidir. Ses yongam ortalamadir.

Arkadas kullaniyormus, ona sorabilirsin ben ALC 887 kullanmiyorum. Rampage Ranger kadar yuksek ses alamayabilirsin. Bana da denmisti anakartimi yazdigim zaman ses yongasinin ortalama oldugu falan ama ben begenmedim maalesef.

Anladım teşekkür ediyorum. Bu fiyata hep bu kulaklık öneriliyor USB aldığım zaman saçma bir şey almaktan korkuyorum.

Harici ses kartlarinin ucuz olanlari da is gormez. Anakartinin ses yongasi kotuyse asla almamali. Kotu veya iyiden kastim anakartinin ses yongasinin ozellikleri kulakligin ses ozelliklerini beslemeli.
Hocam bende Gigabyte B450M K var hangi yonga bilmiyorum ama şöyle bir şey de var kötüyse bile ne yapabilir ki? Ses kartları pahalı bildiğim kadarıyla. Ayrıca benim ses kartım ne biliyor musunuz bulamadım da. Mpow Air SE satın aldım bence baya iyi fiyatına göre memnun kaldım (400TL)

Geri
Yukarı