Razer BlackShark V2 X alınır mı?

İlginclik bir şey yok aslinda. USB girisli kulakliklarin kumandalari ses karti oldugundan jak girisli degil ve anakartin ses yongasina ihtiyac duymaz. Jak girisli kulakliklarin belli bir ses kalite degeri var. Eger ses yongasi o degeri verebiliyorsa iyi bir deneyim sunar. Senin ses yongasi icin arkadas kotu bir deneyim anlatmadi. Alip, deneyebilirsin. Eger begenmezsen iade edip ses kartli kulaklık alabilirsin. Sonucta iade hakkin var. Benim gibi harici USB ses karti deneyip bosa vaktini harcama derim.

Haklısınız Razer'ı deneyeceğim beğenmezsem iade edip USB'li alırım.

Memnunsan bir şey yapmana gerek yok. Mpow Air SE'yi senin ses kartin besleyebilecek gucte demek ki.
Ben memnunum. Arkadaşım da Blackshark V2 X var jaklı model. ASUS B450M K2 anakarta sahip. Ses yongası böyle ve memnun olduğunu söylüyor;
1687952959582.png

ALC 887 ile kullanıyorum kulaklığı sesler gayet iyi güzelde ses kasabiliyorum. Daha iyi performans alinabilir demek istemiş sanırım arkadaşta.
Nasıl hocam? Bende de aynı ses yongası var kulaklık çok ses vermiyor. Özellikle pubg de, Eq programı ile gain arttırıp kullanıyorum.

İlginclik bir şey yok aslinda. USB girisli kulakliklarin kumandalari ses karti oldugundan jak girisli degil ve anakartin ses yongasina ihtiyac duymaz. Jak girisli kulakliklarin belli bir ses kalite degeri var. Eger ses yongasi o degeri verebiliyorsa iyi bir deneyim sunar. Senin ses yongasi icin arkadas kotu bir deneyim anlatmadi. Alip, deneyebilirsin. Eger begenmezsen iade edip ses kartli kulaklık alabilirsin. Sonucta iade hakkin var. Benim gibi harici USB ses karti deneyip bosa vaktini harcama derim.
Hocam benim eski kulaklık Gamepower Raijindi mesela ama sesler karışıyordu doğru düzgün ses kasamıyordum sesi çok versede. Bu kulaklık sesi az veriyor evet ama program ile yine biraz düzeltebiliyorum. Ama yine de o dandik usb kulaklıkların verdiği ses yüksekliği çok iyi.

Nasıl hocam? Bende de aynı ses yongası var kulaklık çok ses vermiyor. Özellikle PUBG de, EQ programı ile gain arttırıp kullanıyorum.

Hocam benim eski kulaklık Gamepower Raijin'di mesela ama sesler karışıyordu doğru düzgün ses kasamıyordum sesi çok versede. Bu kulaklık sesi az veriyor evet ama program ile yine biraz düzeltebiliyorum. Ama yine de o dandik USB kulaklıkların verdiği ses yüksekliği çok iyi.

Eger Gamepower uygulamasini yuklemezsen oyle oluyor ama yukleyip 7.1, 3D, EQ acarsan iyi ses kastiriyor.

Geri
Yukarı