Razer Blackshark V2 X Ekolayzır ayarı nasıl yapılır?

Mehmet_21

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklığı bu formun tavsiyesi üzerine aldım harici yanına da ses kartı aldım. Ama oyunlarda çok fazla bass veriyor sesi iletmesi de çok umduğum gibi değil 7.1 aktif ettim bunun haricinde yapabileceğim bir yazılımı var mı? Veya ekolayzır ayarını nereden yapacağım? (Realtek'den yaptım bir şey fark etmiyor)

Ses kartı aldıysanız Realtek'den yapmayacaksınız zaten. Ses kartının yazılımından yapacaksınız. Hangi ses kartını aldınız?

Ses kartı aldıysanız Realtek'den yapmayacaksınız zaten. Ses kartının yazılımından yapacaksınız. Hangi ses kartını aldınız?
youtube da bunun linkini veriyorlardı bundan aldım yazılımı varmı bilmiyorum bu konularda pek bir fikrim yok yardımcı olursanız neler yapacağım hakkında sevinirim.

Realtek harici EQ ayarı yapamazsınız, ses kartından yapabilirsiniz. Blackshark v2 USB modelinde var HQ ayarı.
jak girişlisinden aldım usb ye çeviren ses kartı aldım kendi yazlımındada para istiyor

youtube da bunun linkini veriyorlardı bundan aldım yazılımı varmı bilmiyorum bu konularda pek bir fikrim yok yardımcı olursanız neler yapacağım hakkında sevinirim.

jak girişlisinden aldım usb ye çeviren ses kartı aldım kendi yazlımındada para istiyor

Hocam kartın bilgisi yok mu? Hangi kart? Razer'ın kendininkini aldıysanız eğer Synapse üzerinden yapacaksınız.

Hocam kartın bilgisi yok mu? Hangi kart? Razer'ın kendininkini aldıysanız eğer Synapse üzerinden yapacaksınız.

Hadron HD153 7.1 USB Ses Kartı (Usb To Soundcard)​

bu ses kartından aldım youtubeda bundan diyorlardı synapse indirdim ama benim kulaklığın yazılımı synapse da olmadığı için sadece 7.1 aktif edebiliyorum o da oyunlarda çok veriyor hiçbirşey anlaşılmıyor mikrofonunda ses verme kaliteside düşük oluyor

Hadron HD153 7.1 USB Ses Kartı (Usb To Soundcard)​

bu ses kartından aldım youtubeda bundan diyorlardı synapse indirdim ama benim kulaklığın yazılımı synapse da olmadığı için sadece 7.1 aktif edebiliyorum o da oyunlarda çok veriyor hiçbirşey anlaşılmıyor mikrofonunda ses verme kaliteside düşük oluyor

Bunlar falan o kulaklığa olmaz hocam. Synapse Razer'ın kendi ürünlerinde çalışır. Bu Hadron diye bir markanın. Bunun ayarı olduğunu sanmıyorum ben.

Geri
Yukarı