Razer BlackShark V2 X için Casper Excalibur G770 ses kartı yeterli mi?

YgtAlp23

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda yeni bir kulaklık almaya karar vermiştim ve farem de Razer marka olduğu için kulaklığım da Razer olsun dedim ve araştırıp BlackShark V2 X modelini almaya karar verdim. Tabii forumlarda da çeşitli kulaklıklarla olan karşılaştırmalarına bakınca gözüme birisinin yazdığı bir cümle çarptı:
Bende de aynı kulaklık var ama sesi iyi gelmiyor, yazmış.
Altında da biri cevap olarak:
Bilgisayarının ses kartı kötüyse sesin iyi gelmemesi normal. Yeni bir ses kartı alabilirsin, yazmış. (Not: Bu soruya verilen cevabın böyle olmasının sebebi kulaklığın girişinin USB değil 3.5mm jack giriş olması.)
Bundan sonra aklıma bilgisayarımda hangi ses kartının olduğunu bilmemem geldi. Google'dan da baktım ama bir sonuca ulaşamadım. Bilgisayar olarak Casper Excalibur G770 kullanıyorum, eğer biliyorsanız bilgisayarımdaki ses kartının Razer BlackShark V2 X'in iyi bir ses sunması için iyi yeterli olup olmadığını söyleyebilir misiniz, veya başka bir kulaklık öneriniz var mı?

Giriş seviyeyse ses kartın sesi yüksekte kullanman lazım, bende DAC var yüzde 10 üstüne çıkmıyorum oyunda kafa şişiriyor :D

Yakın zamanda yeni bir kulaklık almaya karar vermiştim ve farem de Razer marka olduğu için kulaklığım da Razer olsun dedim ve araştırıp BlackShark V2 X modelini almaya karar verdim. Tabii forumlarda da çeşitli kulaklıklarla olan karşılaştırmalarına bakınca gözüme birisinin yazdığı bir cümle çarptı:
Bende de aynı kulaklık var ama sesi iyi gelmiyor, yazmış.
Altında da biri cevap olarak:
Bilgisayarının ses kartı kötüyse sesin iyi gelmemesi normal. Yeni bir ses kartı alabilirsin, yazmış. (not: Bu soruya verilen cevabın böyle olmasının sebebi kulaklığın girişinin USB değil 3.5mm jack giriş olması.)
Bundan sonra aklıma bilgisayarımda hangi ses kartının olduğunu bilmemem geldi. Google'dan da baktım ama bir sonuca ulaşamadım. Bilgisayar olarak Casper Excalibur G770 kullanıyorum, eğer biliyorsanız bilgisayarımdaki ses kartının Razer BlackShark V2 X'in iyi bir ses sunması için iyi yeterli olup olmadığını söyleyebilir misiniz, veya başka bir kulaklık öneriniz var mı?

Kulaklığı masaüstündemi yoksa laptoptamı kullanıyorsunuz ve kulaklık şu an yanınızdamı yanınızdaysa konu açmıştım o konuda ses kasmak için kaliteli ses ve kaliteli EQ programı tavsiyesi var.

Kulaklığı masaüstündemi yoksa laptoptamı kullanıyorsunuz ve kulaklık şu an yanınızdamı yanınızdaysa konu açmıştım o konuda ses kasmak için kaliteli ses ve kaliteli EQ programı tavsiyesi var.

Kulaklık yanımda değil, şu an kullandığım kulaklığı da laptop üzerinde kullanıyorum, yani bilgisayarım dizüstü.

Kulaklık yanımda değil, şu an kullandığım kulaklığı da laptop üzerinde kullanıyorum, yani bilgisayarım dizüstü.

Gelince bir deneriz. Laptoplar genelde yüksek sesli oluyorlar sanırım benimki çok eskiydi ama bir sesi vardı güçlü bir ses kartı gibi sesler gümbür gümbür çatışmanın içindeymişsin gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı