Razer BlackShark V2 X için ses kartı şart mı?

Jak ile geliyor sanırsam kullananlar Razer'in 7.1 uygulamasının yettiğini söylüyor. Denemek lazım.

Son düzenleme:
Synapse desteği yok. Ses kartına gerek yok. Splitter ile geliyor zaten.

Yani doğrudur inceleme videosunda denk geldiğim için denenir ifadesini kullanmıştım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani doğrudur inceleme videosunda denk geldiğim için denenir ifadesini kullanmıştım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O 7.1 programı.

1686432394272.png

Bakınız V2X takılı ama uygulamada yok. V2 modelinin var.

Selam yakın zamanda Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum. Anakartım ASUS B450M DRAGON. Ekstra ses kartı almam şart mı?
Hocam mümkünse V2 modelini alın. V2 X lite model gibi bir şey çünkü. Tabi bütçe farkı ne oluyor güncel takip etmediğim için bilmiyorum. Tercih sizin.

Hocam mümkünse V2 modelini alın. V2 X Lite model gibi bir şey çünkü. Tabii bütçe farkı ne oluyor güncel takip etmediğim için bilmiyorum. Tercih sizin.

Hocam V2 modeli 2K fiyatında şu an, onu alacağımı sanmıyorum. Bu arada 7.1 özelliğini kullanmayı düşünmüyorum ses kartı gerekliliği konusunda bir şey değiştirir mi bilmiyorum ama belirtmek istedim.

Geri
Yukarı