Razer BlackShark V2 X için iyi ses kartı mı lazım?

OGUZRs

Femtopat
Daha fazla  
ASUS B450M Dragon 4400MHz(OC) DDR Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakarta sahibim. Bu kulaklık için iyi bir ses kartı lazımmış galiba. İyi ses alır mıyım ve kulaklık hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm önerebileceğiniz bir ses kartı veya bir kulaklık var mıdır? (bütçe: 1000)

Total bütçeniz mi 1000 lira hocam? Ses kartı+ kulaklık şeklinde? Bunu kullandım iki sene. Oyundaki performansı çok başarılı. Mikrofonu da tertemiz.

Anakartınız hakkında çok bir bilgiye sahip değilim fakat giriş seviyesi B450 anakartlardan diye biliyorum. Ses tertibatı gibi çevre bileşenler orta seviye anakartlarda bile pek iyi değildir.
Attığım linkteki ürünü alırsanız kendi USB arabirimi ile geliyor yani anakart darboğazı yemezsiniz.
Alternatif olarak Razer BlackShark v2 X alıp ilerki dönemde elinize para geçerse Creative Sound Blaster Play 4 USB ses kartı alırsınız. 400 lira civarlarında fiyatı var. Kendim de kullanıyorum oldukça başarılı, şirin bir ürün.

Son düzenleme:
Total bütçeniz mi 1000 lira hocam? Ses kartı+ kulaklık şeklinde? Bunu kullandım iki sene. Oyundaki performansı çok başarılı. Mikrofonu da tertemiz.

Anakartınız hakkında çok bir bilgiye sahip değilim fakat giriş seviyesi B450 anakartlardan diye biliyorum. Ses tertibatı gibi çevre bileşenler orta seviye anakartlarda bile pek iyi değildir.
Attığım linkteki ürünü alırsanız kendi USB arabirimi ile geliyor yani anakart darboğazı yemezsiniz.
Alternatif olarak Razer BlackShark V2 X alıp ileriki dönemde elinize para geçerse Creative Sound Blaster Play 4 USB ses kartı alırsınız. 400 lira civarlarında fiyatı var. Kendim de kullanıyorum oldukça başarılı, şirin bir ürün.

Ses kartsız 1000 lira bütçem. Teşekkürler ilginiz ve bilginiz yardımcı olduğunuz için :)

Ses kartsız 1000 lira bütçem. Teşekkürler ilginiz ve bilginiz yardımcı olduğunuz için :)

O halde BlackShark V2X ve Creative Sound Blaster Play 4 ile yaklaşık 1400-1500 liraya tertemiz setup elde edebilirsiniz.
Ayrıca rica ederim, forum bu yüzden var. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı