Razer BlackShark V2 X kablolu siyah Gaming kulaklık alınır mı?

Çok yüksek sesli bir şey dinlenmez zaten. Aynı sorun şu an kullandığım kulaklıktada var. Sesi çok yüksek bir şey açınca karşıya gidiyor ses hemen. Oyunlarda ses kasmak için yeterli ise güzel.

7.1 açık şekilde değil mi? Çok güzel anlattınız hocam şu an sipariş geçiyorum. :D oyunlarda ses kasmak için iyi değil mi?
Hocam güle güle kullanın. Evet 7.1le kullanıyorum valorantta cidden harbi o istediğim deneyimi yaşattı bana kulaklık.

Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın arkadaşlar. İyi sosyaller 🥰
Reklam gibi olmasın ama Teknosa paketleme işini çok iyi yapmış,helal olsun. Hafta sonu olduğu için siparişiniz geç gelebilir cumartesi akşamı sipariş edip çarşamba sabahı gelmişti.

Hocam güle güle kullanın. Evet 7.1le kullanıyorum Valorant'ta cidden harbi o istediğim deneyimi yaşattı bana kulaklık.

Reklam gibi olmasın ama Teknosa paketleme işini çok iyi yapmış, helal olsun. Hafta sonu olduğu için siparişiniz geç gelebilir cumartesi akşamı sipariş edip çarşamba sabahı gelmişti.

Dediğiniz çok iyi oldu hocam. Şansa bende Teknosa satıcısından alıyormuşum. Teşekkürler.

B450M S2H ile kullanıyorum ses düşük değil çoğu oyunda denedim kulaklığı kesinlikle üzmez almalısın.

Offff. Bu yorumda gelince direk alıyorum hocam. Aynı anakarta sahibiz. Bazı forumlarda ses kartı kötü ise ses kötü olabilir yazmışlar ama siz böyle yazınca içim rahatladı. USB'siz versiyon değil mi sizinkide?

Dediğiniz çok iyi oldu hocam. Şansa bende Teknosa satıcısından alıyormuşum. Teşekkürler.

Offff. Bu yorumda gelince direk alıyorum hocam. Aynı anakarta sahibiz. Bazı forumlarda ses kartı kötü ise ses kötü olabilir yazmışlar ama siz böyle yazınca içim rahatladı. USB'siz versiyon değil mi sizinkide?

USB'siz evet ses kesinlikle kötü değil bende almadan önce aynı yorumları görmüştüm içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı