Razer BlackShark V2 X kablolu siyah Gaming kulaklık alınır mı?

Berkay151421

Picopat
Daha fazla  

Bu ürünü alacağım. Ürünün performansı nasıl güzelmi parasına değer mi? B450M S2H'da 7.1 iyi çalışır mı? Ürün kulağı terletiyor mu? Ses kalitesi nasıl? Hızlı yanıt verirseniz sevinirim bugün alacağım çünkü.

Son düzenleme:
Alınır kanka kullanıyorum memnunum bayağı ilkte bir terleme yapabiliir sonra alışıyorsun zaten ayrıyeten 7.1 de iyi çalışır.

Asus b450 anakartım var güzel çalışıyor. Pek terleme yapmıyor ayrıca rahat bir kulaklık kısacası alınır. Ses kalitesi müzik anlamında tatmin etti oyun konusunda eski razer kulaklığıma göre baya bir fark var cidden çok iyi kulaklık.

ASUS B450 anakartım var güzel çalışıyor. Pek terleme yapmıyor ayrıca rahat bir kulaklık kısacası alınır. Ses kalitesi müzik anlamında tatmin etti oyun konusunda eski Razer kulaklığıma göre bayağı bir fark var cidden çok iyi kulaklık.

B450 serisinde bir sıkıntı yoksa süper. CS:GO veya Valorant gibi oyunlarda ses kasmak için ve hikayeli oyunlar için alınabilecek bir kulaklık mı? Ses kasmak için yeterli bir kulaklık mı hocam.

Ayrıyeten mikrofonu güzel mi? Ses karşıya güzel bir şekilde gidiyor mu?

B450 serisinde bir sıkıntı yoksa süper. CS:GO veya Valorant gibi oyunlarda ses kasmak için ve hikayeli oyunlar için alınabilecek bir kulaklık mı? Ses kasmak için yeterli bir kulaklık mı hocam.

Mikrofon kaliteli, fakat çok yüksek sesli bir şeyler açarsan karşıya sesi direkt gidiyor ve az buz bir ses de gitmiyor. Ses kasmak için hayli hayli yeterli.

Hocam CS:GO'yu denemedim ama Valorant'ta cidden çok iyi deneyim yaşattı bana. BF 1 denemiştim o da gene aynı şekil oyununun içindeymiş gibi hissettirdi. Mikrofonu arkadaşlarıma sorduğumda sesin iyi geliyor dediler. Mikrofonun üstünde sünger gibi bir şey var onu da çıkarıp takabiliyosunuz. Uzun lafın kısası sizi üzmez hocam.

Mikrofon kaliteli, fakat çok yüksek sesli bir şeyler açarsan karşıya sesi direkt gidiyor ve az buz bir ses de gitmiyor. Ses kasmak için hayli hayli yeterli.
Hocam o ses gitme olayı bana olmadı yazılımsal bişey olabilir mi?

Çok yüksek sesli bir şey dinlenmez zaten. Aynı sorun şu an kullandığım kulaklıktada var. Sesi çok yüksek bir şey açınca karşıya gidiyor ses hemen. Oyunlarda ses kasmak için yeterli ise güzel.

Hocam CS:GO'yu denemedim ama Valorant'ta cidden çok iyi deneyim yaşattı bana. BF 1 denemiştim o da gene aynı şekil oyununun içindeymiş gibi hissettirdi. Mikrofonu arkadaşlarıma sorduğumda sesin iyi geliyor dediler. Mikrofonun üstünde sünger gibi bir şey var onu da çıkarıp takabiliyosunuz. Uzun lafın kısası sizi üzmez hocam.

Hocam o ses gitme olayı bana olmadı yazılımsal bir şey olabilir mi?

7.1 açık şekilde değil mi? Çok güzel anlattınız hocam şu an sipariş geçiyorum. :D oyunlarda ses kasmak için iyi değil mi?

Çok yüksek sesli bir şey dinlenmez zaten. Aynı sorun şu an kullandığım kulaklıktada var. Sesi çok yüksek bir şey açınca karşıya gidiyor ses hemen. Oyunlarda ses kasmak için yeterli ise güzel.

7.1 açık şekilde değil mi? Çok güzel anlattınız hocam şu an sipariş geçiyorum. :D oyunlarda ses kasmak için iyi değil mi?

Oyunlarda ses çok iyi kasılıyor ben şahsen Valorant'ın sesini %35 40'larda falan oynuyorum ve çok rahat duyuyorum.

Geri
Yukarı