Razer BlackShark V2 X laptopta iyi ses vermiyor

tunahaan

Femtopat
Daha fazla  
@Teacher80 hocam merhaba bende ASUS ROG STRIX G16 RTX 4060 i7 13. nesil laptop var. Geçenlerde Razer BlackShark V2 X kulaklığın USB olan modelinden aldım ama oyun içi ses performansı çok iyi gibi gelmedi. Bana bu kulaklıkta ses kartı var mı ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

@Teacher80 hocam merhaba bende ASUS ROG STRIX G16 RTX 4060 i7 13. nesil laptop var. Geçenlerde Razer BlackShark V2 X kulaklığın USB olan modelinden aldım ama oyun içi ses performansı çok iyi gibi gelmedi. Bana bu kulaklıkta ses kartı var mı ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
USB olan modelini aldım demişsiniz, Razer blackshark V 2 X USB ile gelmiyor ki yoksa benimmi hatam var.

THX ve Razer Synapse yazılımını kurdunuz mu?
Razer 7.1 surround sound yazılımını kurdum sadece

USB ise vardır, fakat niye USB versiyonu aldınız? V2 modelini almak varken.
V2 x usb daha ucuzdu ve indirimdeydi usb olduğu için sorun olmaz diye düşünmüştüm. Bilgisayardaki anakartla alakalı sorun olabilir mi iyi mi kötü mü bilmiyorum

Razer 7.1 surround sound yazılımını kurdum sadece
Razer Synapse'ide kur , şunu söyliyim "çok iyi gibi gelmedi" derken ne demek istediniz anlamadım, boğuk falan mı sesler? Bendede normal V2 modeli var zaten ahım şahim drop + epos pc38x gibi bir kulaklık değil kendisi çok birşey beklemeyin.

Razer Synapse'ide kur , şunu söyliyim "çok iyi gibi gelmedi" derken ne demek istediniz anlamadım, boğuk falan mı sesler? Bendede normal V2 modeli var zaten ahım şahim drop + epos pc38x gibi bir kulaklık değil kendisi çok birşey beklemeyin.
Ses fena değil şu açıdan iyi değil dedim valorantta ses kasarken ayak sesi gelmiyo çok takımdakiler kulaklık takmıyon mu benzeri şeyler diyolar kulaklıkla alakası da olmayabilir durumun ses kartı açısından araştırmak için açmıştım konuyu

Geri
Yukarı