Razer BlackShark V2 X mikrofon cızırtılı

THX spatial Audio var ama onunda mikrofonla ilgisi yok bilmiyorum büyük ihtimalle ses kartı veya o tarz bir şeyden oluyor.
THX olan deneme sürümü gibi bir şey. Full erişimi olmuyor, denedim.
7.1 Surround var o da sadece belli başlı yerlerde iyi, onun haricinde sesi bozmak dışında bir işe yaradığını görmedim.

Ben V2 X kullanıyorum. Önceki James Donkey 711 mikrofonuma göre gayet memnunum. Çağ atlattırdı diyebilirim. Mikrofon kalitesi gayet güzel hocam.

Ayarlarını falan bana atma şansın var mı acaba? Biraz daha çözemezsem eğer garantiye göndereceğim çünkü.

Ben V2 X kullanıyorum. Önceki James Donkey 711 mikrofonuma göre gayet memnunum. Çağ atlattırdı diyebilirim. Mikrofon kalitesi gayet güzel hocam.

Sorunu çözdüm hocam teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleme:
Arkadaş muhtemelen Realtek ses sürücüsü kullanıyordu, bunu güncelleyince düzeldi. Buna benzer bir sorun ben de yaşamıştım. Realtek 6.0.8981.1 sürümü ile tüm problemlerimi çözdüm. Ek olarak mikrofonun algılanmaması vb. sorunlar genelde bu kulaklıkta şundan dolayı gerçekleşir;
-Realtek konsollarında iki adet Kulaklık seçeneği var. Bunlardan üst tarafta olan Headphones yani mikrofonsuz ses çıkışı. Altta olan ise Headset yani ses çıkışı ve mikrofon birlikte. Yeni cihaz girişinde hangisi diye sorulduğunda alttakini seçerseniz mikrofona dair birçok problemin düzelme ihtimali var.

Arkadaş muhtemelen Realtek ses sürücüsü kullanıyordu, bunu güncelleyince düzeldi. Buna benzer bir sorun ben de yaşamıştım. Realtek 6.0.8981.1 sürümü ile tüm problemlerimi çözdüm.

Evet büyük ihtimalle öyle oldu hocam.

Hocam driver mi güncel değilmiş tam anlayamadım?

Sorun neymiş hocam?

Nasıl çözdünüz hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şekilde yaptım düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı