Razer BlackShark V2 X nasıldır?

ah4tmx

Hectopat
Arkadaşlar merhaba Anker Q35 kulaklığımı sattım nedeni müzikte çok iyi ama oyunda boğucu bir ses vermesiydi şimdi bu kulaklığı almayı düşünüyorum oyunda iyiymiş ama ben müzik performansınıda merak ediyorum sizce bu kulaklık alınır mı? 1240 TL şu an yoksa bu paraya şu kulaklık daha iyi dediğiniz bir şey var mı mikrofonu hiç önemli değil benim için önemli olan ses kalitesi dayanıklılığı ve konforu masaüstü bilgisayar da kullanacağım.

Yanında ses kartı ile birlikte alırsanız güzel olur jak uçları anakart üzerinden işlendiği için pek kaliteli olmayabiliyor tabii burada anakartiniz da önemli, anakartınız nedir?

Forumda tavsiye üzerine aldım, şahsi tecrübem 1250TL bandından ziyade performansının 600TL bandında bir kulaklık olduğu yönünde, eleştirilerimi de tamamen fiyatını göz önüne alarak yapacağım. Telefonum ve Laptop'umda Dolby Atmos desteği ile, hem de Gigabyte B450M-H anakartlı masaüstü bilgisayarımda gerek Dolby Access gerekse kendi 7.1 yazılımı bu fiyattan umduğumu bulamadım. Bir önceki 3.5mm Jack'lı Philips SHL3300 kulaklığımın bir miktar gerisinde hissettirdi ki ses şiddeti olarak James Donkey 712 gibi dandik 7.1 USB'li kulaklıkların bariz gerisinde.

Forumda tavsiye üzerine aldım, şahsi tecrübem 1250TL bandından ziyade performansının 600TL bandında bir kulaklık olduğu yönünde, eleştirilerimi de tamamen fiyatını göz önüne alarak yapacağım. Telefonum ve Laptop'umda Dolby Atmos desteği ile, hem de Gigabyte B450M-H anakartlı masaüstü bilgisayarımda gerek Dolby Access gerekse kendi 7.1 yazılımı bu fiyattan umduğumu bulamadım. Bir önceki 3.5mm Jack'lı Philips SHL3300 kulaklığımın bir miktar gerisinde hissettirdi ki ses şiddeti olarak James Donkey 712 gibi dandik 7.1 USB'li kulaklıkların bariz gerisinde.

Kafamı karıştırdınız hocam yani alınmaz mı ya da daha iyisi var mı bu fiyat bandlarında.

Yanında ses kartı ile birlikte alırsanız güzel olur jak uçları anakart üzerinden işlendiği için pek kaliteli olmayabiliyor tabii burada anakartiniz da önemli, anakartınız nedir?

B550 Gaming Edge Wi-Fi yeterli gelir dedi arkadaş ama diğer arkadaşta kafamı karıştırdı sizce alınır mı? Ya da bana başka bir model önerebilir misiniz pişman olmak istemiyorum kulaklıklarda iade hakkıda bildiğim kadarıyla zor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı