Razer Blackshark V2 X Ses Sol kulaktan daha fazla geliyor gibi hissedilmesi

uTicken

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben geçen gün Razer Blackshark V2 X kulaklık satın aldım fakat sağ ve sol kulağın eşit olmadığını hissediyorum. Ses, sol kulağa daha meyilliymiş gibi hissettiriyor. Telefonda bilgisayarda farketmiyor hepsinde aynı. Realtek'in uygulamasından dengeyi sağa doğru bir çubuk kaydırdığımda kulaklar tam eşitlenmiş gibi oluyor ama tam dengedeyken sol kulaktan fazla ses geliyomuş gibi hissediyorum. Çok bariz değil çok çok hafif. Bunu nasıl çözebilirim?

Merhaba ben geçen gün Razer BlackShark V2 X kulaklık satın aldım fakat sağ ve sol kulağın eşit olmadığını hissediyorum. Ses, sol kulağa daha meyilliymiş gibi hissettiriyor. Telefonda bilgisayarda fark etmiyor hepsinde aynı. Realtek'in uygulamasından dengeyi sağa doğru bir çubuk kaydırdığımda kulaklar tam eşitlenmiş gibi oluyor ama tam dengedeyken sol kulaktan fazla ses geliyormuş gibi hissediyorum. Çok bariz değil çok çok hafif. Bunu nasıl çözebilirim?

Hocam konu dışı ama kulaklık nasıl almayı planlıyorumda. Bu arada normal V2 alacağım X değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı