Razer BlackShark V2 X sesi çok az geliyor

EmrullahTaptuk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sizden ricam hiçbir şey bilmeyip kulaklık önerisinde bulunmayın. Neyse bu berbat kulaklığı aldım sesi inanılmaz az geliyor. Son ses içler acısı bunu geliştirmenin bir yolu var mıdır yoksa direk çöpe mi atayım bu kulaklığı? Oyunlarda müzik dinlerken son ses inanılmaz az.

İade diye bir şey duydunuz mu? Deneyebilirsiniz. Ürünü geri alıp paranızı geri veriyorlar.

Çöp bir ses yongası ile gidip 3.5mm kulaklık almışsın kulaklığa çamur atıyorsun.
Beğenmediysen iade gibi bir hakkın var 14 gün içerisinde istediğin şekilde iade edebilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Sizden ricam hiçbir şey bilmeyip kulaklık önerisinde bulunmayın. Neyse bu berbat kulaklığı aldım sesi inanılmaz az geliyor. Son ses içler acısı bunu geliştirmenin bir yolu var mıdır yoksa direk çöpe mi atayım bu kulaklığı? Oyunlarda müzik dinlerken son ses inanılmaz az.

Sound booster uygalamasını kullanabilirsin. İndirmediysen Realtek HD Audio driver indir.

Kulaklığın solunda ses arttırma-kısma tekerleği olması gerekiyor, buradan artış yapmayı denediniz mi?

Tabii ki son ses inanılmaz az.

PttAVM

H61 anakartta o kulaklığı kullandım oradan biliyorum sesi son derece yeterliydi 10 yıllık bir anakart olmasına rağmen eğer gidip Z690 bir anakart kullansaydınız sesi az geliyor demezdiniz.

X570 Aorus Ultra kötü bir anakart demek ki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı