Razer BlackShark V2 X sesi çok az geliyor

Tabii ki son ses inanılmaz az.

PttAVM.

X570 Aorus Ultra kötü bir anakart demek ki.

Anakartınızın ses yongasında veya aldığınız kulaklıkta bir sorun var.
Bu tarz sorunlar teklonojik ürünlerde yaşanabiliyor ve aldığınız yerde kutusu açılan ürünü iade kabul etmiyorsa kesinlikle defolu ürün almışsınız demek.
Ayrıca seve seve kabul etmek zorundalar iadeyi.

Anakartınızın ses yongasında veya aldığınız kulaklıkta bir sorun var.
Bu tarz sorunlar teklonojik ürünlerde yaşanabiliyor ve aldığınız yerde kutusu açılan ürünü iade kabul etmiyorsa kesinlikle defolu ürün almışsınız demek.
Ayrıca seve seve kabul etmek zorundalar iadeyi.

Sen şakasın başka mantıklı bir açıklaması yok

Sound booster uygalamasını kullanabilirsin. İndirmediysen Realtek HD Audio driver indir.

Kardeşim sana teşekkür ederim %500 yapınca bu bahsettiğin programdan ses biraz düzeldi James Donkey dandik kulaklığımdan daha çok ses geliyordu bu kulaklığı önermeyin bir de ben sizden çare istiyuorum siz bana akıl veriyosunuz ne kadar gereksiz kişilerle dolmuş bu form şu arkadaş harici 1 kişiden bile çözüm odaklı cevap alamadım bilmişlik taslayan dolu sizde kimseye yorum filan yazmayın kimseye bir şey önermeyin oldu mu?

Anakartınızın 50mm 32Ω bir kulaklığı destekleme konusunda sorun yaşamasının sebebi ALC1220 ses çipi kullanıyor olması olabilir.

6 milliwatt kulaklık amplifikatörü standartlarına göre komik bir değer. ALC1220'nin maksimum çıkış voltajı oldukça sınırlı olduğu için bu kulaklığı beslemekte zorlanıyor olabilir.

Geleceğe dönük bir yatırım olarak ve sorunlarınızı çözmek için bir USB DAC alabilirsiniz. Veya PCI-E ses kartları olan Asus Xonar ve Creative Sound Blaster modellerine bakabilirsiniz.

Ses sistemleri ağırlıklı forumlarda daha net ve bütçenize göre daha uygun öneriler alabilirsiniz. Eminim burada da üstadlar vardır 😇

Verdiğimiz cevaplara dalga geçer gibi bakacaksan burada cevap bekleme derim.

Sen cevap verme başlık altına alaycı smiley atan sensin sorun sende sen gelme bu başlığıa oldu mu?

Anakartınızın 50mm 32Ω bir kulaklığı destekleme konusunda sorun yaşamasının sebebi ALC1220 ses çipi kullanıyor olması olabilir.

6 milliwatt kulaklık amplifikatörü standartlarına göre komik bir değer. ALC1220'nin maksimum çıkış voltajı oldukça sınırlı olduğu için bu kulaklığı beslemekte zorlanıyor olabilir.

Geleceğe dönük bir yatırım olarak ve sorunlarınızı çözmek için bir USB DAC alabilirsiniz. Veya PCI-e ses kartları olan ASUS Xonar ve Creative Sound Blaster modellerine bakabilirsiniz.

Ses sistemleri ağırlıklı forumlarda daha net ve bütçenize göre daha uygun öneriler alabilirsiniz. Eminim burada da üstadlar vardır 😇

Teşekkürler dostum

Geri
Yukarı