Razer BlackShark V2 X USB alınır mı?

Umarım USB'li gelir demek yanlış, satıcı V2 X USB satıyor ve o bağlantıdan o ürünü satın alan kişinin eline USB girişli model gelecek. Ortada yanlış olan bir durum yok, isim karmaşıklığı da yok. V2 X 3.5 mm ve V2 X USB gayet açıklayıcı bir isimlendirme zaten. V2 X USB sipariş verip de eline jak girişli model ulaşan kişiler muhtemelen resmi Razer satıcısı olan Razer Shop yerine GameofZone'dan aldılar, ki soru cevap kısmı da bu olguyu destekliyor.

Eki Görüntüle 2107616

Hayır.
Yanlış :)
Attığım linkin satıcısı razer Shop ve soru cevap bölümünde ürününü sizin de attığınız gibi aynı şekilde jak girişli olduğu yazılmış :)

Karmaşa burda zaten :)
Satın alın hocam hep birlikte görelim usb model mi değil mi.

Yanlış :)
Attığım linkin satıcısı razer Shop ve soru cevap bölümünde ürününü sizin de attığınız gibi aynı şekilde jak girişli olduğu yazılmış :)

Karmaşa burda zaten :)
Satın alın hocam hep birlikte görelim usb model mi değil mi.

1707082430183.png

1707082446538.png

GameofZone jak girişlidir diyor, Razer Shop jak girişlidir demiyor.

Son düzenleme:
Ortada yanlış bir durum olmamasına rağmen ortalığı bulandıran sizsiniz.

nasılsa siz kefilsiniz arkadaş satın alsın hep birlikte görelim.

Ben zaten V2 X USB modelini konunun başından beri önermiyordum, ne satın alması? Onun yerine Cloud Core alması daha iyi olur.

Ürün özelliklerinde de jak giriş yazıyor

1707082740563.png

Her neyse. İyi geceler, kolay gelsin.

T
Ortada yanlış bir durum olmamasına rağmen ortalığı bulandıran sizsiniz.

Ben zaten V2 X USB modelini konunun başından beri önermiyordum, ne satın alması? Onun yerine Cloud Core alması daha iyi olur.

Her neyse. İyi akşamlar, kolay gelsin.
Mesele önermeniz ya da önermemeniz değil ben zaten size ürüne kötü dediniz diye kötü bir ürün değil dedim. Bahsettiğiniz şekilde usb modeli varsa da yoksada her halükarda iyi bir ürün bende bunu söyledim. Daha önce benzeri bir konu vardı v2 x modeli usb li diye satılan ama konuyu açan arkadaş arayıp öğrendi usb li değildi bende sadece uyardım. Tabi ki arkadaş istediğini almakta özgür fakat Black shark v2 güzel bir ürün. Sizede iyi akşamlar fikir alışverişiniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı