Razer BlackShark V2 X USB Versiyon alınır mı?

DutchvanderLinde

Hectopat
Daha fazla  
Razer BlackShark V2 X USB modeli almayı düşünüyorum da sizce mantıklı mıdır? Jak girişli olanı alacaktım ancak onda ses kartı yok. Anakartım giriş seviyesi bir anakart. Gigabyte H610M-S2H kullanıyorum. Anakartın sayfasında ses kısmında şunlar yazıyor
  1. Realtek® Audio Codec
  2. HD Ses Desteği
  3. 2/4/5.1/7.1-kanal
    * You can change the functionality of an Audio jack using the Audio software. To configure 7.1-channel Audio, Access the Audio software for Audio settings.
Sanırım pek de iyi bir ses kartı yok bu anakartın. BlackShark V2 modeli 3600 liraya kadar çıkıyor o kadar bütçem yok maalesef. 2500 liraya kadar çıkabilirim. Bu bütçede de BlackShark v2X'in USB modeli var. Sizce alınır mı? Eğer yok derseniz bu bütçede başka alternatifler nelerdir? Son olarak şunu sormak istiyorum: V2X USB modeli ile V2 THX Special Edition arasındaki fark nedir acaba? Fiyatları hemen hemen aynı. Sadece renk farkı mı var acaba? Linkleri aşağı bırakıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Net alınır, ses kasma için çok iyi model. Müziklerdede gayet iyi performansı EQ ile. Oyuncu kulaklığı olmasına rağmen. Bir sorunuz varsa alabilirim. V2'yi alabilirsiniz. V2 X USB versiyonunu ilk defa gördüm. O fiyata normal olan v2'yi alın derim.

Net alınır, ses kasma için çok iyi model. Müziklerdede gayet iyi performansı EQ ile. Oyuncu kulaklığı olmasına rağmen. Bir sorunuz varsa alabilirim. V2'yi alabilirsiniz. V2 X USB versiyonunu ilk defa gördüm. O fiyata normal olan v2'yi alın derim.
Hocam v2 modeli hepsiburada sitesinde bir satıcıda 2900 lira iken başkasında 3200 lira. İtopyada ise 3600 lira. Bu kadar fiyat farkı neden oluyor biraz kuşkulandırdı beni. Mesela atayım size linkleri.

Bir de sizin alınır çok iyi model dediğiniz v2x mi v2 mi acaba

Hocam V2 modeli Hepsiburada sitesinde bir satıcıda 2900 lira iken başkasında 3200 lira. İtopya'da ise 3600 lira. Bu kadar fiyat farkı neden oluyor biraz kuşkulandırdı beni. Mesela atayım size linkleri.

Razer BlackShark V2 THX Special Edition 7.1 Surround Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA bunu alın, v2'den ekstra olarak yanında küçük bir çanta ile geliyor. Hem fiyatı ucuz.

Hocam V2 modeli Hepsiburada sitesinde bir satıcıda 2900 lira iken başkasında 3200 lira. İtopya'da ise 3600 lira. Bu kadar fiyat farkı neden oluyor biraz kuşkulandırdı beni. Mesela atayım size linkleri.

Bir de sizin alınır çok iyi model dediğiniz v2X mi V2 mi acaba?

V2 daha iyi olur.

Razer BlackShark V2 THX Special Edition 7.1 Surround Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA bunu alın, v2'den ekstra olarak yanında küçük bir çanta ile geliyor. Hem fiyatı ucuz.

V2 daha iyi olur.
Bu v2 thx special edicion. V2 değil v2x galiba değil mi? Kendi ses kartı var usb girişi var. V2Xe de benzemiyor aslında ama anlamadım hangi model olduğunu. Bu üçü arasından en f/p v2 thx special edition galiba. Dediğiniz gibi en mantıklı seçenek o geldi bana da

V2 daha iyi olur.
v2 daha pahalı çünkü 3000 lira seviyesinde hatta bazı yerlerde 3500lerde iken bu special edition 2600 lira

Bu V2 THX Special edicion. V2 değil v2X galiba değil mi? Kendi ses kartı var USB girişi var. V2Xe de benzemiyor aslında ama anlamadım hangi model olduğunu. Bu üçü arasından en F/P V2 THX Special Edition galiba. Dediğiniz gibi en mantıklı seçenek o geldi bana da.

V2 daha pahalı çünkü 3000 lira seviyesinde hatta bazı yerlerde 3500'lerde iken bu Special Edition 2600 lira.

Durun hatlar karıştı. V2 ile Special Edition farkı sadece yanında çanta ile gelmesi. O yüzden v2'nin Special Edition modeli daha iyi ve ucuz. V2X ise USB gelmesine rağmen alt model. V2 Special Edition onun üst modeli.

Durun hatlar karıştı. V2 ile Special Edition farkı sadece yanında çanta ile gelmesi. O yüzden v2'nin Special Edition modeli daha iyi ve ucuz. V2X ise USB gelmesine rağmen alt model. V2 Special Edition onun üst modeli.
Ha tamamdır teşekkür ederim hocam. O zaman v2x usb almak aşırı mantıksız. V2 special edition alıyorum siz de öneriyorsunuz galiba

Geri
Yukarı