Razer BlackShark V2 X USB alınır mı?

Başlıkta V2 X USB yazıyor.
İsim karmaşası var diye ondan söyledim zaten USB olan model benim attığım model V2 x yazdığınızda sizin dediğiniz gibi 2000 tlye yakın olan fiyattaki model çıkıyor onlar USB değil. Attığım V2 modeli kendinden ses kartı ile geliyor arkadaşın belirttiği gibi.

Bizim ülkede isim olarak bi anlam karmaşası var ozaman, attığınız linkte V2 X USB modelinde Thx desteği gözükmüyor misal, Hyperspeed modelinde gözüküyor. Fakat Türkiye de satın alırken düz V2 USB diye alıyoruz ya da V2 X diye alıyoruz. V2 Hyperspeed diye arattığımda akakçe sitesinde v2 Pro ürünü çıkıyor. Neyse özet olarak V2 USB alınabilir bir kulaklık diyim ben çünkü epey karışacak durum :)
thx desteği jak girişli versiyonda da yok zaten yanlışım varsa düzeltin. V2 v2x in hem ses kartlı hemde biraz daha iyi bir versiyonu kasa benzer. Ama jak girişli olanda 7.1 diye satılıyor onu anlamadım. Benim attığım modelde sadece giriş değişiyor, kafa baya karıştı, yani sonuç olarak usbli versiyonu alırsam 7.1 kullanabileceğim heralde

İsim karmaşası var diye ondan söyledim zaten USB olan model benim attığım model V2 x yazdığınızda sizin dediğiniz gibi 2000 tlye yakın olan fiyattaki model çıkıyor onlar USB değil.
1707081047092.png

thx desteği jak girişli versiyonda da yok zaten yanlışım varsa düzeltin. V2 v2x in hem ses kartlı hemde biraz daha iyi bir versiyonu kasa benzer. Ama jak girişli olanda 7.1 diye satılıyor onu anlamadım. Benim attığım modelde sadece giriş değişiyor, kafa baya karıştı, yani sonuç olarak usbli versiyonu alırsam 7.1 kullanabileceğim heralde
Hocam özet olarak şöyle söyliyim siz diğer isimlere takılmayın V2 USB olarak Türkiyede satılan model şuan bahsettiğiniz gibi kendi ses kartı ile gelen USB olan model benim de kullandığım model. V2 X yazarsanız onun bir alt modeli ve jak girişli dediğiniz gibi yani. Pro olan modelde kablosuz olan modeli. Türkiyedeki isimler için konuşuyorum. V2 USB modelinde THX Audio teknolojisini kullanabiliyorsunuz, 7.1 olayına gelince ona çok takılmayın bu fiyat aralıklarındaki hiç bir kulaklıkta gerçek 7.1 tecrübesi yaşayamazsınız genelde sanal teknolojidir.

Yanlış ürün bu usb modeli değil teknosayı arayıp kendiniz sorabilirsiniz. Daha öncede böyle bir konu açılmıştı hangi model olduğu belli değil diye yanlış hatırlamıyorsam media marktı . Usb modeli dediğim gibi 3000 TL den başlıyor.
Örnek olarak attığınız aynı isimde ürün https://www.hepsiburada.com/razer-b...nt=HBCV00003OUJFZ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

Soru cevap kısmına girip satıcısının verdiği cevaba bakabilirsiniz ürün jak girişli ama usb yazılıyor.

Yanlış ürün bu usb modeli değil teknosayı arayıp kendiniz sorabilirsiniz. Daha öncede böyle bir konu açılmıştı hangi model olduğu belli değil diye yanlış hatırlamıyorsam media marktı . Usb modeli dediğim gibi 3000 TL den başlıyor.
Örnek olarak attığınız aynı isimde ürün https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-x-usb-rz04-04570100-r3m1-p-HBCV00003OUJFZ?magaza=Razer Shop&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00003OUJFZ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

Soru cevap kısmına girip satıcısının verdiği cevaba bakabilirsiniz ürün jak girişli ama usb yazılıyor.
v2 x in usbli versiyonunda bahsediyor 2 bin tl
Hocam mesajımı okuyun ondan bahsediyorum Türkiyede V2X USB diye geçmiyor isim olarak yanlışlık var, USB versiyonu 3000 liradan başlıyor. V2X USB diye satılanlar bildiğimiz V2X daha öncede böyle bir konu açılmıştı isim hatası yüzünden.

Örnek olarak attığınız aynı isimde ürün https://www.hepsiburada.com/razer-blackshark-v2-x-usb-rz04-04570100-r3m1-p-HBCV00003OUJFZ?magaza=Razer Shop&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00003OUJFZ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

Anlamadığınız şey V2 X'in sadece jak versiyonunun olmadığı.

V2 X'in hem jaklı, hem de USB bağlantılı iki farklı versiyonu var. Konumuzla V2'nin bir alakası olmamasına rağmen sürekli V2'yi vurgulayıp duruyorsunuz.

Yanlış ürün bu usb modeli değil teknosayı arayıp kendiniz sorabilirsiniz.

Teknosa'yı arayıp satılan şeyin ne olduğunu sorarsam benimle ilgilenmezler çünkü ürünü Teknosa değil Razer Shop satıyor.

1707081648474.png

Hadi Teknosa'yı es geçtim, Amazon'da da aynı satıcı ve aynı ürün var. Her yere mi yanlış ürün girmiş oluyorlar o halde?

Anlamadığınız şey V2 X'in sadece jak versiyonunun olmadığı.

V2 X'in hem jaklı, hem de USB bağlantılı iki farklı versiyonu var. Konumuzla V2'nin bir alakası olmamasına rağmen sürekli V2'yi vurgulayıp duruyorsunuz.

Teknosa'yı arayıp satılan şeyin ne olduğunu sorarsam benimle ilgilenmezler çünkü ürünü Teknosa değil Razer Shop satıyor.

Eki Görüntüle 2107614

Hadi Teknosa'yı es geçtim, Amazon'da da aynı satıcı ve aynı ürün var. Her yere mi yanlış ürün girmiş oluyorlar o halde?
Hocam birşey soracağım o halde, düz v2 x modeli yani usbsiz 1840 lira. Usbli olan modelle arasında 150 lira var diyelim. V2 USb modeli ise 3000 TL . 1000 TL Fark sadece THX için mi var ? Ben haksız olabilirim sorun yok, maksadım arkadaş yanlış ürün almasın. Dediğiniz gibi attığınız ürünler USB li model ise arkadaş sipariş etsin teknosadan, umarım USB li gelir.

Umarım USB'li gelir demek yanlış, satıcı V2 X USB satıyor ve o bağlantıdan o ürünü satın alan kişinin eline USB girişli model gelecek. Ortada yanlış olan bir durum yok, isim karmaşıklığı da yok. V2 X 3.5 mm ve V2 X USB gayet açıklayıcı bir isimlendirme zaten. V2 X USB sipariş verip de eline jak girişli model ulaşan kişiler muhtemelen resmi Razer satıcısı olan Razer Shop yerine GameofZone'dan aldılar, ki soru cevap kısmı da bu olguyu destekliyor.

1707081989357.png

1000 TL Fark sadece THX için mi var?

Hayır.

V2'nin kablosu örgülü, yazılım desteği var, pedleri tamamen kumaş, ses kartı var, mikrofonu çıkarılabilir olmasının dışında daha iyi ses kalitesiyle geliyor, kullanılan sürücü temelde benzer olsa da ses kalitesi farklı, ses sahnesi V2 X'e göre daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı