Razer BlackShark V2 X vs HyperX Cloud 2

Bütçe
800
2.el kapalı kutu olarak buldum uygun bir fiyata. Razer için anakartın ses kartının iyi olması gerekiyormuş benim anakartım server PC anakartı olduğu için kötü olduğunu tahmin ediyorum. Hangisi daha iyidir?

Ben HyperX Cloud Core kullandım 4 sene, şimdi BlackShark V2 aldım gayet memnunum. Ses kartım ALC1200. illa ikisinden birini alacağım diyorsan HyperX Cloud 2 daha iyi bir kulaklık. Ama ikisi de deri kulaklık. Bir süre sonra kulağına baskı yapıp ağrıtacak, aşırı terletecektir. 2 yıl sonra da derileri dökülmeye başlıyor bilgin olsun. Benim tavsiyem alabiliyorsan Razer BlackShark V2 alman olur. Kulaklık deri değil, kumaş olduğu için yukarıdaki sorunları yaşamazsın. Ses performansı olarak da diğer markalardan daha öne çıkıyor. Almışken sağlam bir kulaklık almış olursun ileriye dönük olur.

Ben HyperX Cloud Core kullandım 4 sene, şimdi BlackShark V2 aldım gayet memnunum. Ses kartım ALC1200. illa ikisinden birini alacağım diyorsan HyperX Cloud 2 daha iyi bir kulaklık. Ama ikisi de deri kulaklık. Bir süre sonra kulağına baskı yapıp ağrıtacak, aşırı terletecektir. 2 yıl sonra da derileri dökülmeye başlıyor bilgin olsun. Benim tavsiyem alabiliyorsan Razer BlackShark V2 alman olur. Kulaklık deri değil, kumaş olduğu için yukarıdaki sorunları yaşamazsın. Ses performansı olarak da diğer markalardan daha öne çıkıyor.

Hocam ses kartım yok anakartımın ses kartı da 2014-2015'ten kalma olduğunu düşünürsem bana ses kartı önerebilir misiniz?

Ses kartlarından pek anlamıyorum maalesef baştan söyleyeyim. Yanıltıcı olabilirim bu konuda.

ASUS Xonar AE 7.1 channel 192kHz/24bit 110dB SNR PCI-e oyuncu ses kartı bu ürün işini fazlasıyla görür diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı