Razer BlackShark V2 X vs HyperX Cloud 2

668694

Picopat
Arkadaşlar selam şu an 2 üründe indirimde Cloud 2 gri almayı düşünüyorum 1800TL fakat aralarında pek fark var mıdır? İkisi de sanal 7.1 hangisinin sanal 7.1'i daha iyidir? V2X 1300 TL gibi bir fiyatta şu an, 500 TL daha verip HyperX almak ne kadar mantıklı? İyi sosyaller. (Artics nova 1'i de eklemek istedim sizce hangisi? )

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud'un 7.1'i müadillerine göre çöp. Ses kalitesi olarak cloud 2. Mikrafon kalitesi olarak V2. Ses doğruluğu cloud.

Arkadaşlar selam şu an 2 üründe indirimde Cloud 2 gri almayı düşünüyorum 1800TL fakat aralarında pek fark var mıdır? İkisi de sanal 7.1 hangisinin sanal 7.1'i daha iyidir? V2X 1300 TL gibi bir fiyatta şu an, 500 TL daha verip HyperX almak ne kadar mantıklı? İyi sosyaller. (Artics nova 1'i de eklemek istedim sizce hangisi? )
Şuan BlackShark V2X kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay oldu hiç bir sıkıntısını daha yaşamadım. Bende almadan önce Cloud 2 deneme şansım oldu. Cloud 2'nin mikrofon performansını pek beğenmedim. Ve kulak pedleri açıkçası beni tatmin etmedi. Fakat ses kalitesi olarak gayet iyidi bence. Ben v2 x tercih etttim siz yorumlara bakarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı