Razer BlackShark V2 X vs HyperX Cloud 2

• Konuyu başlatan Efem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 339
V2X Yerine Cloud 2 alın bence.
Başta V2X ile Cloud 2 arasındaydım hocam fakat sonrasında ses kartının olmasının büyük fark yarattığını öğrenince Razer'in "X" olmayan modeli, Special modeline baktım fakat fiyatı bana yüksek geldi. 3.300₺ gibi bir fiyata sahip. 2500 altına veyahut civarlarına düşmezse muhtemelen Cloud 2'yi alacağım. Peki birşey aklıma takıldı hocam. Cloud 2 eski bir kulaklık. Kötülemek amaçlı söylemiyorum bunu. Bu kulaklık geçen yıllar boyuncu hiç güncelleme aldı mı yoksa 2015'teki haliylemi hala satışa sürülüyor acaba?

Başta v2X ile Cloud 2 arasındaydım hocam fakat sonrasında ses kartının olmasının büyük fark yarattığını öğrenince Razer'in "X" olmayan modeli, Special modeline baktım fakat fiyatı bana yüksek geldi. 3.300₺ gibi bir fiyata sahip. 2500 altına veyahut civarlarına düşmezse muhtemelen Cloud 2'yi alacağım. Peki bir şey aklıma takıldı hocam. Cloud 2 eski bir kulaklık. Kötülemek amaçlı söylemiyorum bunu. Bu kulaklık geçen yıllar boyuncu hiç güncelleme aldı mı yoksa 2015'teki haliylemi hala satışa sürülüyor acaba?

Aldı, Kingston üretimden HP üretimine geçti. HP üretimine geçince bir tık daha kalitesi azaldı diyebiliriz.

Geri
Yukarı