Razer BlackShark V2 X vs Kraken V3 X 7.1 vs Corsair Void Elite stereo

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yeni bir sistem, monitör ve ekipman topladım 3 ay içerisinde. Linkini verdiklerinizden Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA ürünü almıştım. Ses düzeyi bilgisayarda 10-20 iken inanılmaz dışarı ses veriyor. Onun dışında rahatsızlıgım yok.

Doğru taktığınıza emin misiniz? Sizin kulaklıkta sorun var bence.
Ben normal bir şekilde takıyorum ve ses seviyesi %90 iken anca ses vermeye başlıyor. Ses yalıtımı çok iyi.

Dostum kabloyu kasanın üstündeki yere taktım işte yanlış nasıl takılır ki?

Dostum kabloyu kasanın üstündeki yere taktım işte yanlış nasıl takılır ki?

Orayı kullanmayın. Kasanın arkasındakileri kullanın.
Yanlış takmak dediğim kulaklığı kafanıza yanlış takmak. İnternette örnekleri var. Bakıp ona göre takıp deneyin. Olmazsa garantiye gönderin. Hiç normal değil.

Merhaba yeni bir sistem, monitör ve ekipman topladım 3 ay içerisinde. Linkini verdiklerinizden Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA ürünü almıştım. Ses düzeyi bilgisayarda 10-20 iken inanılmaz dışarı ses veriyor. Onun dışında rahatsızlıgım yok.
Kulaklığı yanlış takıyorsunuz galiba.
Bende aynı kulaklık var. Tam ses kütüphanede kullanıyorum. Dışarıya çok az ses veriyor ve etrafı rahatsız etmiyor.

Razer BlackShark V2 X vs Kraken V3 X 7.1 Arasında BlackShark V2 X

Ben zaten kulaklık kulağımda değilken dışarıya ses vermesinden bahsediyorum. Kulağımdayken vermıyosa bilemem

Yaklaşık 6 ay razer blackshark v2 x kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ürün jak girişli olduğu için anakartınıza bağlı olarak düşük ses sorunu çekebilirsiniz onun haricinde çok güzel kulaklık. Almayı düşünüyorsanız ekstradan ses kartı almanızda fayda var.

Ben zaten kulaklık kulağımda değilken dışarıya ses vermesinden bahsediyorum. Kulağımdayken vermıyorsa bilemem.

Kulağınızda değilken ses direk dışarıya doğru çıkıyor, bir nevi hoparlör görevi görüyor aslında. Kulağınızda değilken dışarı ses vermesi gayet normal bir durum her kulaklıkta olur bu.

Geri
Yukarı