Razer BlackShark V2X alınır mı?

Thundem

Hectopat
Kasamdaki kulaklık ve mikrofon girişi ayrı olduğu için kutudaki dönüştürücü aparatıyla kullanacağım. Kalite düşüşü çok olur mu + Bu kulaklığın ses kartı yokmuş, BIOSTAR B450M-H anakartımla ses performansı nasıl olur?

Valla aktif olarak kullanıyorum, on numara beş yıldız kulaklık. Benim ses kartım bayağı güçlü ama telefondayken bile sağlam ses veriyor gayet iyi bir ürün.

Dosya Ekleri

• 20230305_182328.jpg
    20230305_182328.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 52
Kasamdaki kulaklık ve mikrofon girişi ayrı olduğu için kutudaki dönüştürücü aparatıyla kullanacağım. Kalite düşüşü çok olur mu + Bu kulaklığın ses kartı yokmuş, BIOSTAR B450M-H anakartımla ses performansı nasıl olur?
ALC887 ses yongası anakartınızda var. Ortalama bir ses yongası, alınır.

Onboard yonganız ve amplifikatörler rahatlıkla yeter. Dönüştürücü dolayısıyla kalitede bir düşüş olacağını hiç zannetmiyorum.
Alınır. Superlux HD681 modeli de alınabilir. @Merdt hocam bilgi verecektir.
Bu hocamın dediği kulaklık da f/p kulaklıklar arasında kalite yönünden en öne çıkanlardan birisidir. Tercih ederseniz ayrı mikrofon almanız gerekir çünkü bu üründe mikrofon yok.

Hocam bugün teslim aldım kulaklığı çok iyi düşünmeden alın.

Geri
Yukarı