Razer BlackShark v2X alınır mı?

Bütçe
900 TL
979TL olmuş hocam fiyatı, kargo ile birlikte 994TL'ye mal olacaktır size. İtopya'nın çalıştığı kargo firmasının teslim tarihini, olması gereken teslim zamanına +1 veya +2 gün sayabilirsiniz tabii bu ikamet ettiğiniz yere göre de değişebilir. Bu modeli de alsanız, başka bir model de alsanız şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim hocam ama gündelik bir kullanım için iyi-üstü bir performans sunuyor kulaklık, bunu rahat bir şekilde söyleyebilirim

979TL olmuş hocam fiyatı, kargo ile birlikte 994TL'ye mal olacaktır size. İtopya'nın çalıştığı kargo firmasının teslim tarihini, olması gereken teslim zamanına +1 veya +2 gün sayabilirsiniz tabii bu ikamet ettiğiniz yere göre de değişebilir. Bu modeli de alsanız, başka bir model de alsanız şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim hocam ama gündelik bir kullanım için iyi-üstü bir performans sunuyor kulaklık, bunu rahat bir şekilde söyleyebilirim.

Sağ olun cevap için yarın alacağım.

Ne demek hocam, görüşlerinizi merakla bekliyorum 🙂.
Hocam sipariş verdim bekliyorum.

Hocam sipariş verdim bekliyorum.
Bir sorunla karşılaşmam umarım İtopya'dan aldım.

Teslim aldım şuan kulaklık ben de bayağı iyi sesi güzel mikrofonuda çok iyi.

Hocam bir şey soracağım kulaklıkğın içinden Razer gold kodu çıktı ama bir türlü kullanamadım.

Son düzenleme:
Ben 1k ya almıştım ama indirim yapmışlar kulaklığa.

Bu fiyata en iyisi zaten.
Bu kulaklığı tavsiye eden çoktu fakat bütçemi aştığı icin 500-600 tl bandinda, Gamenote HD200 tarzı kulakliklara bakıyordum. İtopya indirimi sayesinde Gigabyte G24F-2 monitör ile kulaklığı da almış oldum. Umarim performansından memnun kalırım.

Ben de itopyadan 9 taksitle 988 TL'ye adım. Fiyatı nasıl sizce?

Güzel fiyat, hayırlı olsun.

Hocam bir şey soracağım kulaklıkğın içinden Razer gold kodu çıktı ama bir türlü kullanamadım.

Razer Gold kodu bana da çımıştı fakat elime ulaştığı tarih itibariyle kodların geçerliliği yoktu, tarihleri geçmişti yani. Kodun yazılı olduğu beyaz kutucuğun hemen sağ tarafında "Expiry Date" yazması lazım o kısmı kontrol eder misiniz?

Güzel fiyat, hayırlı olsun.

Razer Gold kodu bana da çımıştı fakat elime ulaştığı tarih itibariyle kodların geçerliliği yoktu, tarihleri geçmişti yani. Kodun yazılı olduğu beyaz kutucuğun hemen sağ tarafında "Expiry Date" yazması lazım o kısmı kontrol eder misiniz?
Geçmiş hocam 2022 aralık kodu imiş.

Geri
Yukarı