Razer BlackShark v2X alınır mı?

Bütçe
900 TL
Geçmiş hocam 22 aralık kodu imiş.

Maalesef, geçmiş olsun. Ben çok dikkat etmemiştim fakat büyük bir kayıp değil gibi, neden kutuların içinde tarihi geçmiş kodlar var bilmiyorum ama kulaklığın yanında mutlaka verilmesi gereken bir hediye tarzı bir şey olsaydı böyle olmazdı diye düşünüyorum ama isterseniz Razer'a yazabilirsiniz belki yardımcı olurlar.

Maalesef, geçmiş olsun. Ben çok dikkat etmemiştim fakat büyük bir kayıp değil gibi, neden kutuların içinde tarihi geçmiş kodlar var bilmiyorum ama kulaklığın yanında mutlaka verilmesi gereken bir hediye tarzı bir şey olsaydı böyle olmazdı diye düşünüyorum ama isterseniz Razer'a yazabilirsiniz belki yardımcı olurlar.

Gerek yok hocam kulaklık muhteşem zaten Valorant oynuyorum herhangi bir ağrı bir şey yok.

Selam hocam, ses kartlarımız neredeyse aynı seviyede. 3-4 gündür kullanıyorum V2 X modelini ve özet geçmek gerekirse tavsiye edebileceğim bir kulaklık. Eğer performansından memnun kalmazsanız orta halli bir ses kartı ile takviye edebilirsiniz keza bence kulaklığın potansiyeli buna müsait. Rahatlık konusunda çok iyi, değinmek istediğim tek nokta gözlük kullanıyorsanız kafa bandı ayarını iyi yapmanız lazım yoksa gözlüklerin sap kısmından biraz baskı yapıyor. (benim gözlüklerim kemik olanlardan ve malumunuz sapları biraz kalın ben buna da pay veriyorum bu noktada) mikrofon kalitesi çok hoşuma gitti, benim bu tarz bir kulaklık bakmamın ana sebebi mikrofon + kulaklık şeklinde iki eksiğimi de en F/P bütçede halletmekti ve mikrofonundan, harici bir ses kart olmadan, ciddi anlamda iyi bir performans alıyorum. Ses konusunda ise aşırı yüksek bir son sesi yok fakat yeterince iyi, programıyla birlikte 7.1 yaparak oyunlarda daha da iyi bir deneyim elde ediyorsunuz. Kablosu örgü değil fakat malzemesi sizi korkutmasın gayet sağlam duruyor. Benim bu kısa dönemdeki deneyimlerim bunlar, aklınıza takılan herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz ve tabii ki almadan önce @cumali_032 hocamın kulaklığının gelmesini ve onun da deneyimlerini almayı ihmal etmeyin hocam. V2 X, İtopya'da hala 899TL civarında geziyor, kargo ile birlikte 914TL'ye mal oluyor size. Ek olarak ben aldıktan 1-2 gün sonra İtopya kulaklığın yanında kendi kulaklık standından da hediye ediyordu fakat sanırım şu an tekrardan kalkmış o kampanya. Sık sık kontrol ederseniz tekrardan böyle bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Hocam ses kartını nereden anlıyoruz yeni PC topladım AMD Ryzen B550 var.

Hocam ses kartını nereden anlıyoruz yeni PC topladım AMD Ryzen B550 var.
Ses yongası anakartınıza entregre şekildedir. Anakart modelinizi internette arattıktan sonra üretici firmanın sitesine gidin, teknik özellikler kısmında ses bölümü altında ses yonganızı bulabilirsiniz.

Anakartım B660M-K, V2X alınır mı?
Alınır, bende orta düzey bir ses yongası olmasına rağmen güzel bir performans alıyorum. Sizdeki kartın ses yongası daha iyi. Kulaklığın fiyatı son zamanda biraz artmış sanırım, aslında elinizdeki böyle bir anakart varken farklı kulaklıkları karşılaştırmak daha yararlı olacaktır çünkü sorun çıkaracak bir ses yonganız yok kesinlikle. V2 X, F/P olarak hala iyi bir kulaklık mı buna bakmak lazım, forumda çevre birimleri konusunda çok deneyimli kullanıcılar var, direkt yeni bir konu açıp oradan daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ses yongası anakartınıza entregre şekildedir. Anakart modelinizi internette arattıktan sonra üretici firmanın sitesine gidin, teknik özellikler kısmında ses bölümü altında ses yonganızı bulabilirsiniz.

Alınır, bende orta düzey bir ses yongası olmasına rağmen güzel bir performans alıyorum. Sizdeki kartın ses yongası daha iyi. Kulaklığın fiyatı son zamanda biraz artmış sanırım, aslında elinizdeki böyle bir anakart varken farklı kulaklıkları karşılaştırmak daha yararlı olacaktır çünkü sorun çıkaracak bir ses yonganız yok kesinlikle. V2 X, F/P olarak hala iyi bir kulaklık mı buna bakmak lazım, forumda çevre birimleri konusunda çok deneyimli kullanıcılar var, direkt yeni bir konu açıp oradan daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

SteelSeries Arctis Prime aldım teşekkür ederim.

Hocam aldım ürünü Amazon Prime gününe özel 960TL'ye beyaz modelini pazartesi gelecek deneyimlerimi merak eden arkadaşlar için paylaşacağım.

Hayırlı olsun, indirimde güzel fiyata almışsınız. Deneyimlerinizi aktarmanız çok faydalı olacaktır, teşekkürler.
1 gün kullandım ve tasarım olarak çok beğendim, mikrofonuda gayet yeterli, ses kalitesi güzel kutunun içinden 7.1 aktivasyon kodu çıkmadı bende kendim ürünü kaydettirip kendim aldım. Kesinlikle tavsiye ederim ama ürünü 2000tlye falanda almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı