Razer BlackShark V2X ses yüksek değil

Kulaklığı kasanın arkasınamı yoksa önünemi taktın ve yazılım ile mi kullanıyorsun.
Dizüstü bilgisayarda kullanıyorum hocam yazılım yok.

Kulaklığı kasanın arkasınamı yoksa önünemi taktın ve yazılım ile mi kullanıyorsun.

Acaba ayrıyeten kurmam gereken sürücüsü mü var?

Kulaklığın maksimum ses seviyesi az fakat yeterli. Bende de durum aynı.
Maksimum ses seviyesi yüksek zaten, bilgisayarda az geliyor.

Dizüstü bilgisayarda kullanıyorum hocam yazılım yok.

Acaba ayrıyeten kurmam gereken sürücüsü mü var?

Maksimum ses seviyesi yüksek zaten, bilgisayarda az geliyor.

Kulaklığın sürücüsü ses sürücüsünü yüklediyseniz güncelse olması lazım, benim PC'de bu şekilde aynı şekilde sizin de kulaklığı seçmeniz lazım.

20240126_180335.jpg

Kulaklığın sürücüsü ses sürücüsünü yüklediyseniz güncelse olması lazım, benim PC'de bu şekilde aynı şekilde sizin de kulaklığı seçmeniz lazım.

Eki Görüntüle 2166063
Hocam bende Intel Smart Audio Hoparlör yazıyor. Bilgisayarın kendi ses sürücüsü kurulu ancak kulaklığa bir şey kurmadım direk tak çalıştır yaptım.

Hocam bende Intel Smart Audio hoparlör yazıyor. Bilgisayarın kendi ses sürücüsü kurulu ancak kulaklığa bir şey kurmadım direk tak çalıştır yaptım.

Olmaz, bir de hoparlörün kalitesine göre değişmekle beraber sesler boğuk gelir ve ses az olur. Kulaklığı seçebilmen lazım, sen tahminimce kulaklığın ses kartı varsa onunla takmış olabilirsin, ses kartı olmadan tak.

Benimki USB'li değil hocam, jak kablolu olan.

Daha önce buradaki arkadaşa yardımcı olmuştum. Ses sürücüsünü nasıl kurduğunu yazmıştı konudakileri okuyun.

Daha önce buradaki arkadaşa yardımcı olmuştum. Ses sürücüsünü nasıl kurduğunu yazmıştı konudakileri okuyun.
Sürücüleri baştan kurdum hocam, hala aynı.

1712909317111.png

Eğer farkı duymak isterseniz video atabilirim.

Geri
Yukarı