Razer BlackShark V2X ses yüksek değil

Sürücüleri baştan kurdum hocam, hala aynı.

Eki Görüntüle 2166102

Kulaklık seçeneğini vermesi lazım başka jakı takabileceğin yer yoktu değil mi, eğer kulaklığı seçebilirsen çok daha faydalı olur. Senin ses karıştırıcısı seçeneklerinde hangilerini gösteriyordu.

Sürücüleri baştan kurdum hocam, hala aynı.

Eki Görüntüle 2166102

Eğer farkı duymak isterseniz video atabilirim.

Burası değil Windows içinden ses karıştırıcısı seçneklerine gel orada seçeceğin seçenekler olacak onları görmem lazım.

Kulaklık seçeneğini vermesi lazım başka jakı takabileceğin yer yoktu değil mi, eğer kulaklığı seçebilirsen çok daha faydalı olur. Senin ses karıştırıcısı seçeneklerinde hangilerini gösteriyordu.

Hocam zaten 1 tane jak portu var, diğerleri USB 3.0, 2.0, Thunderbolt.

Burası değil Windows içinden ses karıştırıcısı seçneklerine gel orada seçeceğin seçenekler olacak onları görmem lazım.
1712909581145.png
1712909592211.png

Çok kısıtlıymış başka seçeneklerin olması lazım aslında bir şeyler eksik gibi geldi, Realtek definition Audio driver Intel'de çalışıyor muydu? Bu sürücüyü kullanabilirseniz bunu indirin.

Hocam sürücüler Intel Driver Support uygulamasından kurulu, geri kalanlar üreticiden zaten. Başka bakılacak bir yer var mı bilmiyorum.

Hocam sürücüler Intel driver Support uygulamasından kurulu, geri kalanlar üreticiden zaten. Başka bakılacak bir yer var mı bilmiyorum.

Dediğim sürücüyü bir indirmeyi deneyin olmazsa başka bir şey gelmiyor aklıma, High Definition Audio device var ama oda AMD'ler içindi sanırım.

Dediğim sürücüyü bir indirmeyi deneyin olmazsa başka bir şey gelmiyor aklıma, High Definition Audio device var ama oda AMD'ler içindi sanırım.

Sürücüleri indirdim hocam. Razer'ın desteğiyle iletişime geçeceğim, sorunu halledebilirsem yazarım. Yardımınız için teşekkürler.

Daha önce buradaki arkadaşa yardımcı olmuştum. Ses sürücüsünü nasıl kurduğunu yazmıştı konudakileri okuyun.
Hocam sorun anladığım kadarıyla ses kartından kaynaklıymış. İnternetten dönüştürücü alsam sorun çözülür mü?

Sürücüleri indirdim hocam. Razer'ın desteğiyle iletişime geçeceğim, sorunu halledebilirsem yazarım. Yardımınız için teşekkürler.

Hocam sorun anladığım kadarıyla ses kartından kaynaklıymış. İnternetten dönüştürücü alsam sorun çözülür mü?

Ama siz ses kartı yoktu demiştiniz jaklı değil miydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı