Razer BlackShark v2X USB mikrofonda dip ses

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Razer BlackShark v2X USB mikrofonla konuşurken sol kulaklıktan hafif bir ses geliyor normal midir? Garantiye göndereyim mi?

@Error hocam sen bilirsin belki ne yapayım?

Son düzenleme:
V2X USB modeli derken V2 mi? Ses gelmesi normal değil sizin sesiniz mi yoksa cızırtı mı geliyor?

Razer BlackShark v2X kulaklığının bir jak girişlisi bir de USB girişlisi var benimki USB. Biriyle Discord'dan konuşurken mesela sol kulaklıkdan hafif bir cızırtı tarzı bir ses geliyor ama mikrofon çalışmıyorken gelmiyor.

Razer BlackShark v2X kulaklığının bir jak girişlisi bir de USB girişlisi var benimki USB. Biriyle Discord'dan konuşurken mesela sol kulaklıkdan hafif bir cızırtı tarzı bir ses geliyor ama mikrofon çalışmıyorken gelmiyor.

O model hakkında internette gram bilgi yok, Razer sound Card ile mi geliyor? Padleri ne? Sorun olduğu kesin de. Kaç TL'ye aldınız?

O model hakkında internette gram bilgi yok, Razer sound Card ile mi geliyor? Padleri ne? Sorun olduğu kesin de. Kaç TL'ye aldınız?

Fotoğralfları atayım daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• sasasas.jpg
    sasasas.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 13
  • asass.jpg
    asass.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 11
Çok gereksiz bir model bence. Kendi sitesinde hangi ses kartıyla geldiği falanda yazmıyor sadece USB.

Hocam Sinerji bilgisayarın mağazasına gittim orada yine baktılar orada ses yoktu bende baktım cidden de yoktu bu sorun benim sürücülerim ile alakalı olabilir mi? Sorun ondan ise bilgisayarın sürücülerini nasıl bulurum? Bilgisayarım HP Pavilion CD0012NT laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı