Razer BlackShark V2X ve Razer BlackShark V2 farkı nedir?

aksakallgokay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Razer BlackShark v2X ile Razer BlackShark V2 arasındaki tek fark v2'nin ses kartı olması mı?
Bunun dışında mikrofonda veya genel olarak kulaklıkta değişiklik var mı?
V2X in fiyatı makul olduğundan onu almayı düşünüyorum fakat laptop kullanıyorum ve yanında ses kartı gelmediği için memnun kalır mıyım emin değilim. Bilgisayarımın özellikleri: Hoparlör Realtek(r) Audio, ayrıca Sound Blaster cinema 6 ile geliyor bilgisayar. Ayrıca laptop modeli Monster Abra A7 v11.5

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 ekstra olarak ses kartıyla beraber geliyor. Synapse içinden ses ve mikrofon ayarı yapılabiliyor.

İstediğim cevaba tam olarak ulaşamadım v2X in bilgisayarımla uyumu nasıl?

V2 ses kartı kullanılmayınca v2X gibi performans veriyor sadece mikrofon kalitesi biraz daha iyi laptop kullanacaksanız laptopun ana USB portlarından birine takmanız gerekebilir onun dışında v2X sesi biraz robotik veriyor. Sizin laptopunuza göre ikisini de kullanabilirsiniz.

V2 ses kartı kullanılmayınca v2X gibi performans veriyor sadece mikrofon kalitesi biraz daha iyi laptop kullanacaksanız laptopun ana USB portlarından birine takmanız gerekebilir onun dışında v2X sesi biraz robotik veriyor. Sizin laptopunuza göre ikisini de kullanabilirsiniz.
laptopun ana usb portlarından birine takarsam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu düzeyde bir mikrofon performansı alabilir miyim. ve ses düzeyi de iyi olur mu?

Laptopun ana USB portlarından birine takarsam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu düzeyde bir mikrofon performansı alabilir miyim? Ve ses düzeyi de iyi olur mu?

Şöyle şimdi V2X jak ile geliyor yani ses kartı USB'si yok. Jaktan buna yakın bir ses alırsınız evet.

Geri
Yukarı