Razer BlackShark v2X vs Razer Kraken

Fernandotores

Hectopat
İkisi arasında kaldım. Kraken'de örgü kablo olması iyi çünkü bazı v2X'ler de kablosunun hasar gördüğünü okudum. V2X'in artısı da daha güncel bir kulaklık olması. Bunları deneyimleyen arkaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

IMG_20240423_184628_401.jpg

İkisi arasında kaldım. Kraken'de örgü kablo olması iyi çünkü bazı v2X'ler de kablosunun hasar gördüğünü okudum. V2X'in artısı da daha güncel bir kulaklık olması. Bunları deneyimleyen arkaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Eki Görüntüle 2176807
İkisi de fiyatını hak etmeyen kulaklıklar. Alınmaz. Net bütçeniz nedir?

Eki Görüntüle 2176807
İkiside iğrenç. Belki biraz daha verip X modeli yerine normal BS V2 alabilirsin o yine süper bişey olmasada fiyatina gore iyi.

Bir kedi sahibi olarak 1-1.5 yıldır v2X kullanıyorum. Herhangi bir sorun mevcut değil kulaklıkta, keza mikrofonda.

Doğrudur ben de sadece birkaç yorumda denk gelmiştim.

Bir kedi sahibi olarak 1-1.5 yıldır v2X kullanıyorum. Herhangi bir sorun mevcut değil kulaklıkta, keza mikrofonda.

İkisi de fiyatını hak etmeyen kulaklıklar. Alınmaz. Net bütçeniz nedir?

Bir arkadaşımdan alacağım aralarında 150 TL fark var.

İkisi de iğrenç. Belki biraz daha verip X modeli yerine normal bs V2 alabilirsin o yine süper bir şey olmasa da fiyatina gore iyi.

Cidden o kadar kötü mü ben de fena değil diye bakmıştım bu modellere.

Fiyatını hak etmiyorlar. 2. el mi alacaksınız hocam 2. el alacaksanız neden sıfır fiyatına göre soruyorsunuz ki? Ne kadara alıyorsunuz?

Yok be, ne iyisi, iyi diyen ya sponsor kanallardir yada hayatında kaliteli kulaklık kullanmamıştır.

Anladım, benim ilk oyuncu kulaklığım olacağı için çok bilgim yok. Siz hangi modeli kullanıyorsunuz
Bizim evde birden fazla kulaklık var , G733,HS 80 MAX, bir tane JBL'ın wireless var modelini hatırlamıyorum, ARTİCS 3, BS V2 PRO 2023 (iade edildi iğrenç ses ve düşük seste dip ses sorunlu) pc38x alicaktim ama gümrük ve kargo ücreti fazla geliyor oyuzden DT 990 PRO kovaliyacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı