Razer BlackShark v2X vs Razer Kraken

Bizim evde birden fazla kulaklık var, G733, HS 80 Max, bir tane JBL'ın Wireless var modelini hatırlamıyorum, Arctis 3, bs V2 Pro 2023 (iade edildi iğrenç ses ve düşük seste dip ses sorunlu) PC38X alacaktım ama gümrük ve kargo ücreti fazla geliyor o yüzden dt 990 Pro kovaliyacagim.

Gerçekten güzel kulaklıklar özellikle HS80 Max'i deneyimlemeyi çok isterdim.

İndirimde aldım şu anki fiyatını hak etmiyor neredeyse 8000 TL daha iyi muadiller var, miki güzel sesi iyi.

Ses kasma konusun da nasıl peki.

Bir kedi sahibi olarak 1-1.5 yıldır v2X kullanıyorum. Herhangi bir sorun mevcut değil kulaklıkta, keza mikrofonda.

Ses kasma konusun da nasıllar peki.

İkisi de fiyatını hak etmeyen kulaklıklar. Alınmaz. Net bütçeniz nedir?

Ses kasma konusun da nasıl peki.

Hocam ben gayet memnunum ve aldığım zamanda yine bu foruma sorarak aldım o zamanlar sıfırı 700 TL civarıydı sanırım. Ses kasma konusunda da iyi valorant oynuyorum ve sesleri güzel ve net alabiliyorum. Belki de 7.1 kaynaklıdır.

Ses kasma konusunda fena değil de işte 7700 TL sıkıntı o. Hocam net bütçe söyleyin.

Ya ben orada yanlış yazmışım HS80 değil de v2X sormak istedim. Bütçe de Max 900 falan.

Hocam ben gayet memnunum ve aldığım zamanda yine bu foruma sorarak aldım o zamanlar sıfırı 700 TL civarıydı sanırım. Ses kasma konusunda da iyi Valorant oynuyorum ve sesleri güzel ve net alabiliyorum. Belki de 7.1 kaynaklıdır.

Anladım 7.1 performansı iyi o zaman. Bu arada sanırım kimse Kraken kullanmıyor.

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 yıldır BlackShark v2X kullanıyorum, daha doğrusu genellikle kullanmamaya çalışıyorum toplamsa 3 ay civarı kullandım, bu kulaklığı övmek için kulaklıktan gerçekten anlamıyor olmak lazım. Kulaklık güçlü bir ses kartınız yoksa asla tatmin edici bir ses kalitesi sunmuyor, 7.1 yazılımını stajyer bilgisayar mühendisine yazdırsak daha başarılı olabilirdi. Hele o mikrofon yok mu, siz hariç etraftaki tüm sesi alıyor. BlackShark çıkmadan önceydi yanılmıyorsam 2015-2016 arasında Kraken deneyimlemiştim, telefona taktığım halde bana sesi çok daha kaliteli gelmişti.

Yaklaşık 1 yıldır BlackShark v2X kullanıyorum, daha doğrusu genellikle kullanmamaya çalışıyorum toplamsa 3 ay civarı kullandım, bu kulaklığı övmek için kulaklıktan gerçekten anlamıyor olmak lazım. Kulaklık güçlü bir ses kartınız yoksa asla tatmin edici bir ses kalitesi sunmuyor, 7.1 yazılımını stajyer bilgisayar mühendisine yazdırsak daha başarılı olabilirdi. Hele o mikrofon yok mu, siz hariç etraftaki tüm sesi alıyor. BlackShark çıkmadan önceydi yanılmıyorsam 2015-2016 arasında Kraken deneyimlemiştim, telefona taktığım halde bana sesi çok daha kaliteli gelmişti.

Hocam sizin kullandığınız PC'nin ses kartı nedir? Ben de kendiminkiyle kıyaslarım. Ve ara da 100-150 TL'lik bir fark var sizce hangisini tercih etmeliyim.

Hocam sizin kullandığınız PC'nin ses kartı nedir? Ben de kendiminkiyle kıyaslarım. Ve ara da 100-150 TL'lik bir fark var sizce hangisini tercih etmeliyim.

Hocam sorunu ses kartı kullanmadığım için sanırım yaşıyorum, önce Gigabyte B450M-H daha sonra B550 DS3H ile kullandım şimdi de ASUS TUF A15 laptop ile kullanıyorum durum değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı