Razer BlackShark V2'ye ayar yapılmalı mı?

Black Noir

Femtopat
Daha fazla  
Bugün sipariş ettiğim Razer BlackShark V2 kulaklığı elime ulaştı. İnsanların yaptığı ayarlara ve incelemelere bakıp ona göre ayarlama yapacakken Razer Synapse uygulamasında Mixer adlı bölümün olmadığını fark ettim. USB enchancer aldığımızda THX spatial Audio ile ilgili bir ayar yapmamız gerekiyor mu veya Mixer bölümünde bir ayar yapmamız gerekiyor mu? Razer BlackShark V2 USB enchancer kullanan insanlar cevaplarsa çok sevinirim.

Bugün sipariş ettiğim Razer BlackShark V2 kulaklığı elime ulaştı. İnsanların yaptığı ayarlara ve incelemelere bakıp ona göre ayarlama yapacakken Razer Synapse uygulamasında Mixer adlı bölümün olmadığını fark ettim. USB enchancer aldığımızda THX spatial Audio ile ilgili bir ayar yapmamız gerekiyor mu veya Mixer bölümünde bir ayar yapmamız gerekiyor mu? Razer BlackShark V2 USB enchancer kullanan insanlar cevaplarsa çok sevinirim.
1 senedir aynı kulaklığı kullanıyorum, bu ayarlarla kullanıyorum ben.

Thx pek sevemedim sesler derinleşiyor. STEREO oyunlar için zaten en iyisi. Şunu yapabilirsin normalde equalizer'i hepsini en üste çek , oyunlar için altta zaten oyunlar çıkıyo karşısından game seçeneğini seç , game seçeneği ayak seslerini yoğunlaştırıyor daha iyi bir deneyim sunuyor. Ben pc sesini sona alıyorum , kulaklık yanındaki ses ayar düğmesi orta kademede istediğim zaman fulluyorum yandan uğraşmadan.

1 senedir aynı kulaklığı kullanıyorum, bu ayarlarla kullanıyorum ben.

Kraken V3 de bu ayarlar kullanılabilir mi?

THX pek sevemedim sesler derinleşiyor. Stereo oyunlar için zaten en iyisi. Şunu yapabilirsin normalde Equalizer'i hepsini en üste çek, oyunlar için altta zaten oyunlar çıkıyor karşısından Game seçeneğini seç, Game seçeneği ayak seslerini yoğunlaştırıyor daha iyi bir deneyim sunuyor. Ben PC sesini sona alıyorum, kulaklık yanındaki ses ayar düğmesi orta kademede istediğim zaman fulluyorum yandan uğraşmadan.

Hocam bir sorum daha olacaktı Razer Synapse uygulamasında bende Mixer bölümü yok diğer arkadaşların ayarlarına bakınca fark ettim ama bu neden oluyor olabilir bir fikrin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı