Razer BlackWidow Elite kablosunu kessem tamir edebilir miyim?

Bence etik değil yaptığın. Neyse, hayırlı olsun.

Bu arada firmalar, RMA sonucu gönderdikleri ürünlerin her türlü masraflarını karşılıyorlar normalde. Logitech, SteelSeries ve Corsair'den RMA süreci akabinde değişim amaçlı gönderilen hiçbir ürün için tek bir kuruş ödemedim.

Eğer Razer para talep etmişse, yazık olmuş.

Haklısın evet eğer Razer vergilerimi ödemeseydi buna başvurmazdım zaten hatta direk ürünü onlara kargolardım, ancak bunu karşılamaları gerekiyor benlik bir durum değil.
Razer'ın gümrük için para talep ettiğini ilk defa duydum ben. Bizzat ben değişim talebi oluşturmuştum ve ürün Amerika'dan gelmişti.
Maalesef şuan öyle değil benim şansıma mı bilmiyorum
1612562291073.png

Gördüğün gibi orada demiş ki : The shipping fees will be covered by us, though if there are custom and tax fees, this will be covered by you.

Yani kargo ücretlerini biz karşılayacağız ancak vergi vs. oluşursa

Son düzenleme:
@Osefcelik41 Hocam hortlatıyorum konuyu ama gelen ürün Türkiye'de garantili mi oluyor?
Hocam aktif olarak değişimden gelen ürünü kullanıyorum, herhangi bir sorun yok ancak Türkiye veya global garanti kapsamında olduğunu hiç sanmıyorum. Yüksek ihtimalle bu da bozulursa parası ile alacağız :)

Hocam aktif olarak değişimden gelen ürünü kullanıyorum, herhangi bir sorun yok ancak Türkiye veya global garanti kapsamında olduğunu hiç sanmıyorum. Yüksek ihtimalle bu da bozulursa parası ile alacağız :)
Tamamdır. Sorunumla ilgili Arena Bilgisayar ile görüştüm, onlara göndereceğim bakalım. Teşekkürler.
@Osefcelik41 Hocam Razer destek ABD'den bir arkadaşınız varsa ona gönderelim yoksa yardımcı olamayız, Türkiye'ye gönderemeyiz diyor. Var mı böyle saçmalık :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı