Razer Blackwidow Green Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye 799 TL

Çok güzel bir klavye ancak switchlere laf edenler olmuş.
Green Switch'in bulabileceğiniz en iyi switchlerden olduğuna sizi temin ederim.

Razer Switchler, Cherry MX Switchlerden çok daha kalitelidir.

Not: 2sini de kullandım çıkıp da "ama Cherry MX alman malı" falan demeyin.

Arkadaşlar Razer Blackwidow'dan Cherry MX Blue Switch'e geçtim size şunu söyleyeyim ses olarak ve hissiyat olarak Razer her türlü daha iyi. Ama belirli bir süre sonra çift basma sorunuyla karşı karşıya kalınıyor. Benim Black Widow 2014 modeldi, belki sonraki sürümlerde düzelmiştir bilmiyorum ama Cherry MX bana hem daha sert geliyor hem de sesi razerinki kadar güzel değil.

Düzenleme: Aynı zamanda Cherry MX Red klavyem de var kullandıklarım arasında en iyisi o.

Cherry Mx kullanan klavyeler de var bu fiyata. 500 lira bandına düşerse tercih edilebilir fakat bu fiyata tavsiye etmem. Ayrıca Razer switchler Cherry kadar güvenilir değil. Alman malı olduğu için değil yıllardır piyasadaki en güvenilir switch olduğu için söyleniyor bu.

Cherry MX kullanan klavyeler de var bu fiyata. 500 lira bandına düşerse tercih edilebilir fakat bu fiyata tavsiye etmem. Ayrıca Razer Switch'ler Cherry kadar güvenilir değil. Alman malı olduğu için değil yıllardır piyasadaki en güvenilir Switch olduğu için söyleniyor bu.

Hocam bu Logitech G 512'den iyi mi?

Geri
Yukarı