Razer Blackwidow Stealth Tournament Edition Nasıl Temizlenir ?

Bastago

Hectopat
Daha fazla  
Razer'ın sitesinde yazıyor fakat yeterli derecede ingilizcem olmadığı için buraya konu açma gereği duydum. Şimdiden teşekkürler cevaplayanlara.

İyi günler bendede corsair k95 rgb ve razer blackwidow ultimate var razer da öncelikle klavyenin ışığını söndürün elinize kulak pamuğu ve nemli bez alın tuşların tamamını sökün bu arada cımbız da lazım.sonra tuşların arasını nemli bezle silin ardından kıl v.b şeyleri cımbızla alın ardından kulak pamuğuyla sildiğiniz yerlerden geçin.ve bilgisayarı açıp internettne tuş dizilimine göre dizin bu kadarı yeterli kolay gelsin unutmayın çok ıslak olmaması iyidir.

Bu ürünler klavyenin Üstündeki tozların içine girmesini sağlar o yüzden böyle ürünleri tavsiye etmiyorum en iyisi elinizde düzgün bir şekilde temizlemektir.

Eski klavyemde de tuşları sökmüştüm fakat söktükten sonra geri takamadım klavye tuşsuz kaldı. O yüzden korkuyorum sökerken nelere dikkat edicem?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı