Steelseries 6gv2 vs razer blackwidow tournament stealth edition

alkinks9

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6gv2 ile blackwidow tournament stealth edition arasında kaldım. Thermaltake meka g alacaktım fakat bütçem yetmedi. Bu iki klavyenin mekanikleri nasıldır? İngilizce klavye çok büyük sıkıntılar yaratırmı? Cevap verirseniz sevinirim.

Beyler yardım eden yokmu? Bugün yada yarın alıcam klavyeyi.

Hocam ben de şu an bu 2 klavye arasında kaldım, hangi klavyeyi aldın? Memnun musun? Anlatır mısın bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen Razer Blackwidow Tournament Stealth Edition öneririm. Çevremde kullananların çoğu bunu öneriyor fakat oynadığınız oyunla daha çok ilgisi vardır. Eğer Battlefield 4 gibi FPS oyunu ise Razer Blackwidow Tournament Stealth Edition alın.

Kailh vs. Cherry MX karşılaştırılması bile hata. Klavyelerinin fiyatını deli gibi yüksek tutup en berbat malzemeyi kullanan bir Razer. 6GV2 her türlü daha kalitelidir.

Ozone strike pro bakabilirsiniz. Kalite hissi cok guzel ve cherry switch kullaniyor.
Bu ikisinden steelseries oneririm fakat Turkce klavye olmamasi dezavantaj.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı