Razer Blackwidow v3 bazı tuşlardan yay sesi geliyor

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Merhaba. Razer Deathadder v2 Pro mouse almıştım. Steelseries'ten sonra çok hoşuma gitmişti Razer. Klavye olarak da yükseltme yaptım ve Blackwidow v3 aldım. Klavye çok güzel, yazım hissi vesaire kusursuz ancak bazı tuşlarda yay sesli geliyor. Tuşa basmadan bile elimi dokundurduğumda o ses geliyor. İade etmeye veya değişime göndermeye değer mi? Eski klavyemde her tuşta vardı bu ses rahatsız etmiyordu ancak bu kadar çok para verip de kusurlu ürün alınca kötü hissediyor insan. Ne tavsiye edersiniz? Bu arada Amazon'dan mekanik klavye için ring sipariş ettim sesini azaltmak için ringler yay sesini azaltır mı bir nebze?
Monitör aldım ölü piksel çıktı, ekran kartı aldım coil whine sesiyle düet yapıyorum, kulaklık aldık cızırdıyor sorun bende mi bilemedim.

Merhaba. Razer DeathAdder V2 Pro mouse almıştım. SteelSeries'ten sonra çok hoşuma gitmişti Razer. Klavye olarak da yükseltme yaptım ve Black Widow V3 aldım. Klavye çok güzel, yazım hissi vesaire kusursuz ancak bazı tuşlarda yay sesli geliyor. Tuşa basmadan bile elimi dokundurduğumda o ses geliyor. İade etmeye veya değişime göndermeye değer mi? Eski klavyemde her tuşta vardı bu ses rahatsız etmiyordu ancak bu kadar çok para verip de kusurlu ürün alınca kötü hissediyor insan. Ne tavsiye edersiniz? Bu arada Amazon'dan mekanik klavye için ring sipariş ettim sesini azaltmak için ringler yay sesini azaltır mı bir nebze?
Monitör aldım ölü piksel çıktı, ekran kartı aldım coil whine sesiyle düet yapıyorum, kulaklık aldık cızırdıyor sorun bende mi bilemedim.

Şanssızlık var sizde ustam aynı klavye sorunu bende de var ama beni rahatsız etmiyor. Rahatsız oluyorsanız iade edin kulaklık takarken fark etmezsiniz bile.

Şanssızlık var sizde ustam aynı klavye sorunu bende de var ama beni rahatsız etmiyor. Rahatsız oluyorsanız iade edin kulaklık takarken fark etmezsiniz bile.
Dostum kulaklık yokken bile rahatsız etmiyor aslında oyuna falan odaklanınca. Yani düşününce koskoca Razer gibi bir marka böyle şeylere çözüm bulamıyor ne diyeyim. Ya da bana denk geliyor. Hocam ring sipariş etmiştim birkaç güne gelecek. Bir de onları takıp deneyeceğim ama iade etmem muhtemelen almazlar çünkü iadelerle uğraşmaktan usandım artık :D

Yeni konular

Geri
Yukarı