Razer Blackwidow V4 Pro alınır mı?

caller

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir arkadaşımdan Razer Blackwidow V4 Pro Green Switch alacağım. 4700 TL, sizce fiyatına değer mi?
Başka modellere mi yönelmeliyim?
Bütçem 7.000 TL.

Merhaba, bir arkadaşımdan Razer Blackwidow V4 Pro Green Switch alacağım. 4700 TL, sizce fiyatına değer mi?
Bütçem 7.000 TL.
Çok iyi ürün olsa da RAZER markası son ürünlerinde 2018 yıllarındaki kaliteyi koruyamadı. Bu bütçede daha iyi klavyeler olduğunu düşünüyorum. Bknz: SS Apex serisi, Asus'un switch değiştirilebilir klavyeleri.

Bütçem 7.000 TL.
Switch için yorum yapayım, 2 sene boyunca blackwidow 3 tkl green switch kullanmış biri olarak fazla yorucu diyebilirim. Genel kullanım olarak v4 adına yorumum yok.

SteelSeries der susarım.
3 yıl 2. el blackwidow v2 chroma kullandım hiçbir rgb ışığında sorun çıkmadı fakat onu keyfi satıp corsair k95 aldım 1 yıl sonunda bazı rgb ışıklarının beyaz renkleri yanmamaya, ondan sonra da 2 yıl apex pro kullandım onda da 2 tuşun beyaz rengi pembe veriyordu :D. benim gibi takıntılı insanlar için çok berbat bir durum. Apex pro ve Corsair tarafında çok fazla bu durumu yaşayan reddit kullanıcıları var kalitesiz yapıyorlar ışıklarını. Razer tarafında da illahaki var fakat en azından 2 yıldan fazla dayanıyor. Ondan ötürü pek önermem steelseries ve corsair. Umarım son klavyeleri dayanıklıdır.

3 yıl 2. el Black Widow V2 Chroma kullandım hiçbir RGB ışığında sorun çıkmadı fakat onu keyfi satıp Corsair K95 aldım 1 yıl sonunda bazı RGB ışıklarının beyaz renkleri yanmamaya, ondan sonra da 2 yıl Apex Pro kullandım onda da 2 tuşun beyaz rengi pembe veriyordu :D. Benim gibi takıntılı insanlar için çok berbat bir durum. Apex Pro ve Corsair tarafında çok fazla bu durumu yaşayan Reddit kullanıcıları var kalitesiz yapıyorlar ışıklarını. Razer tarafında da illaki var fakat en azından 2 yıldan fazla dayanıyor. Ondan ötürü pek önermem SteelSeries ve Corsair. Umarım son klavyeleri dayanıklıdır.

Uzun süredir SteelSeries marka kulaklık, fare ve klavye kullanıyorum ve 1 kere bile sıkıntı yaşamadım. Aslında biraz da kullanıcıyla alakalı :)

Uzun süredir SteelSeries marka kulaklık, fare ve klavye kullanıyorum ve 1 kere bile sıkıntı yaşamadım. Aslında biraz da kullanıcıyla alakalı :)
Kulaklık ve farede steelseries güzel (kendim rival 650 ve arctis pro kullandım uzun süre)
fakat klavye dediğim gibi 2 yıl sonra cortladı ve bunda benim nasıl payım olabilir bilmiyorum.
Dediğim gibi son kullanıcı tecrübeleri + kendi tecrübem = steelseries led konusunda cortlayan bir firma keza corsair de öyle.

Kulaklık ve farede SteelSeries güzel (kendim Rival 650 ve Arctis Pro kullandım uzun süre)
Fakat klavye dediğim gibi 2 yıl sonra cortladı ve bunda benim nasıl payım olabilir bilmiyorum.
Dediğim gibi son kullanıcı tecrübeleri + kendi tecrübem = SteelSeries LED konusunda cortlayan bir firma keza Corsair de öyle.

Bende bayağıdır kullanıyorum ama klavyede sıkıntı göremedim. Hatta su bile döküldü ona rağmen sıkıntısı yok.

Yani bu fiyata klavye alınır mı?
Normalde Razer blackvidow v2 chroma Türkçe klavyem var 7-8 sene olmuştur alalı, hâlâ çok iyi bazı tuşlara çay döküldü bazı tuşlar çalışmıyor.

Yani bu fiyata ucuz mu? Alınır mı? 4700 tl
Normalde 6200 civarlarında

Steelseries Apex Pro en iyisidir bence. Kullandım ve Steelseries Arctis 7 TKL Ghost Edition'a tercih etmek gibi bir hata yaptım :) Apex Pro'ya yönelin hayatınıza keyif katın.

Geri
Yukarı