Razer Blackwidow V4 Pro alınır mı?

Steelseries Apex Pro en iyisidir bence. Kullandım ve Steelseries Arctis 7 TKL Ghost Edition'a tercih etmek gibi bir hata yaptım :) Apex Pro'ya yönelin hayatınıza keyif katın.
Bu Apex Pro denedim hassasiyet ayarını anladım.
Şuan için en iyiler Apex Pro ile Asus klavyeleri mi?

Şu an için en iyiler Apex Pro ile ASUS klavyeleri mi?

Dostum RX Optical Switch'ini de kullandım ASUS'un, 3 sene ROG STRIX Flare kullandım, memnundum ve sorun yaşamadım ama uygulaması rezalet durumda ve asla güncelleme ya da ilgilenmeye uğraşmıyorlar. Apex Pro'yu şu an piyasadaki klavyeler arasında tek geçerim. K95, K70'leri de kullandım ama hepsinin ortak noktası sizi üzmeyecek kalitede olması ama dediğim gibi SS Apex 7 Ghost Edition'a kanmış olan biri olarak, Apex Pro'yu ufak yay sesi sorunundan dolayı iade etmek en büyük pişmanlıklarımdandır. Lakin bu klavyemde de bir süre sonra yay sesi başladı ama rahatsız etmiyor.

Şuan için en iyiler Apex Pro ile Asus klavyeleri mi?
Apex pro güzel klavye steelseries engine de iyi. Dostum ne istediğine bakıcan bu fiyatta. Ben rgb şöleni seviyorum, green switch hissiyatı severim dersen razer al. Ama apex pro nub sesini seviyorsan onu al. Synapse ve gg yazılımı güzel. Kısacası nasıl ses istediğine ve görüntü olarak sevdiğini al.

Ek olarak apex pro nun bilek desteği benim elimi dokusal olarak rahatsız ediyor (silikon klavyelere de dokunamam ben pek) fakat blackwidow v4 pro daki deri tarzı bir bilek desteği ve çok rahat.

Dostum RX Optical Switch'ini de kullandım ASUS'un, 3 sene ROG STRIX Flare kullandım, memnundum ve sorun yaşamadım ama uygulaması rezalet durumda ve asla güncelleme ya da ilgilenmeye uğraşmıyorlar. Apex Pro'yu şu an piyasadaki klavyeler arasında tek geçerim. K95, K70'leri de kullandım ama hepsinin ortak noktası sizi üzmeyecek kalitede olması ama dediğim gibi SS Apex 7 Ghost Edition'a kanmış olan biri olarak, Apex Pro'yu ufak yay sesi sorunundan dolayı iade etmek en büyük pişmanlıklarımdandır. Lakin bu klavyemde de bir süre sonra yay sesi başladı ama rahatsız etmiyor.
Apex pro ile razer blackvidow v4'ü karşılaştırırsak fark nedir? Tuşlar konusunda, Apex pro denedim, ancak şu tuşların hassasiyet ayarını tam olarak anlamadım.

Apex pro ile razer blackvidow v4'ü karşılaştırırsak fark nedir? Tuşlar konusunda, Apex pro denedim, ancak şu tuşların hassasiyet ayarını tam olarak anlamadım.
Dostum birinde geri dönüt hissi alıyorsun (v4 pro yeşil switchte, birinde almıyorsun) ses konusunda da inceleme izleyip beğenebilirsin. İki klavyeyide kullandım bu arada buna dayanarak söylüyorum.

Dostum birinde geri dönüt hissi alıyorsun (v4 pro yeşil switchte, birinde almıyorsun) ses konusunda da inceleme izleyip beğenebilirsin. İki klavyeyide kullandım bu arada buna dayanarak söylüyorum.
Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?
Razer blackwidow v4 pro yu 4700 alacağım, sıfırı 6230 tl
Apex pro ise 6000 TL

Tercih sana kalıyor burada zaten, V4 Pro hissiyatını bilmiyorum ama ben Apex Pro gibisine hiç rastlamadım elit seviye klavyeler arasında.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?
Razer blackwidow v4 pro yu 4700 alacağım, sıfırı 6230 tl
Apex pro ise 6000 TL
ben apex pro daki ölü led sorunundan sonra satıp v4 pro ya geçtim. Rgb leri kesinlikle daha güzel, bilek desteği kesinlikle daha güzel.
Yazım hissiyatı ise ben sesli sevdiğim için green anahtar aldım o yüzden daha iyi ama dediğim gibi bu kişisel bir şey.

Merhaba, klavye henüz almadım, V4 Pro indirime girişmiş 5,990 TL şu an bu fiyatdan bu klavye alınır mı sizce?

Geri
Yukarı