Razer Blade ışıkları gidiyor

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
GeForce GTX 1060 ve 16 GB RAM var oyun indirdik, PUBG, Warzone, Valorant, ve 2 hafta sonra RGB klavyenin ışıkları pavyon ışıkları gibi oluyordu, 1 hafta sonra ise ışık tamamen gitti aman bir şey olmaz dedik, ama ondan 1 hafta sonra klavye arada takılmaları başladı. Bazen tamamen klavye işlevsiz kalıyor. Şans eseri aygıt yoneticisi acıkken klavye tamamen gitti. O ara baktım kı aygıt yoneticisinden tamamen siliniyor. Klavyeler sekmesi donanım degişiklerini tara dedigim halde olmuyor. Lütfen nasıl yapılır söyler misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyenin laptopa takıldığı bir kısım var. Orada hassasiyetsizlik olabilir. klavyeyi kaldırıp hemen altında görebilirsiniz o bağlantı noktasını adı aklıma gelmedi.

Klavyeye zarar vermeden orayı nasıl cıkaracağım bilgisizim üzgünüm.
Klavyeyi ince uçlu bir şey ile yanlardan kaldırarak söküyorsun altında klavyenin portu olur. Fakat bilgisizsen kendi başına yapma klavyeye zarar verebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum.

Klavyeyi ince uçlu bir şey ile yanlardan kaldırarak söküyorsun altında klavyenin portu olur. Fakat bilgisizsen kendi başına yapma klavyeye zarar verebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video buldum.

Hocam peki nedeni ne olabilir bir anda niye gitti bu klavye ve bilmiyorum boşuna o kadar yol gidip para vermek istemiyorum.

Hocam peki nedeni ne olabilir bir anda niye gitti bu klavye ve bilmiyorum boşuna o kadar yol gidip para vermek istemiyorum.
O girişe sert bir baskı olmuş olabilir. Veya bunların hiçbiri değildir sürücüleri yüzündendir. Razer'in sitesinde keyboard sürücüsü varsa yükle istersen.

O girişe sert bir baskı olmuş olabilir. Veya bunların hiçbiri değildir sürücüleri yüzündendir. Razer'in sitesinde keyboard sürücüsü varsa yükle istersen.

Hocam Razer Drive yerini atar mısınız bulamadım dün aradım linkle atarsanız sevinirim ve sert baskı nasıl olsun hiç vurmadık PC'ye flılan.

Hocam Razer Drive yerini atar mısınız bulamadım dün aradım linkle atarsanız sevinirim ve sert baskı nasıl olsun hiç vurmadık PC'ye flılan.
Official Razer Support Buraya bak bakalım. Razer Blade sürümünü yaz oradan bulursun. Chipset sürücüsü varsa yükle. Sorununu çözebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı