Razer Cobra RGB mouse alınır mı?

Bütçe
600 700
Hiçbir fikrim yok hocam. Hafifliğinden ötürü dikkatimi çekiyor ama kablolu olduğu için çekiniyorum almaya. Paylaştığınız link en ucuzu bu arada. Akşam Gaming gecesine baktınız mı bilmiyorum ama 700'den 600'e düştü sadece.

Aldınız mı bu arada?

Aldım biraz araştırdım iyi diyiyorlar.

Hayırlı olsun hocam. İlk izlenim ve bir süre kullandıktan sonraki görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Bende düşünüyorum.

Merhaba mouse tam bir Razer kalitesi çok hızlı 6400 DPI bile bayağa hızlı geliyor fareyi direk taktım sürücüsü indi benim için bir eksisi var oda çok az bir şey elim terliyor oda sıcak havalarda. Almak isterseniz alabilirsiniz bence fena değil RGB leride iyi çalışıyor.

Merhaba mouse tam bir Razer kalitesi çok hızlı 6400 DPI bile bayağa hızlı geliyor fareyi direk taktım sürücüsü indi benim için bir eksisi var oda çok az bir şey elim terliyor oda sıcak havalarda. Almak isterseniz alabilirsiniz bence fena değil RGB leride iyi çalışıyor.

Hocam büyüklüğü nasıl benim elim büyükte.

Dün Hepsiburada'dan sipariş verdim hocam. 395TL'ye geldi Nays'la.

Geri
Yukarı